تعداد بازدید : ۱۰۲۷۶
کد خبر : ۱۶۵۶۹۲
۱۴ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷

به گزارش سایپا نیوز، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درمراسم افطاری سایپا که با حضور خبرنگاران واصحاب رسانه برگزار شد، با بیان اینکه در روزهای ابتدایی که مدیریت گروه سایپا را بر عهده گرفتم نسبت به وجود ایرادات و اشکالات صنعت خودروسازی در سال های گذشته انتقاداتی وجود داشت، گفت: در همان زمان نسبت به این کم و کاستی ها از تمام مردم کشور عذرخواهی کردم.

وی افزود: متاسفانه در آن مقطع کمپینی درست شده بود و این کمپین مشکلاتی را برای صنعت خودرو ایجاد کرده بود، اما با همکاری که بین اصحاب رسانه و دست اندرکاران صنعت خودرو شکل گرفت توانستیم براین کمپین فائق آییم.

جمالی با تاکید براینکه اعتقاد دارم صنعت خودرو نیز با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که عمده منشاء آن، خباثت هایی است که توسط دشمنان کشور انجام گرفته تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به همکاری هایی که رسانه ها با مجموعه گروه خودروسازی سایپا انجام دادند، سال گذشته در شرکت اقدامات مناسبی صورت گرفت.

وی افزود: این در حالی است که مشکلات مالی در شرکت سایپا ایجاد شده بود که این برند معتبر ملی را با مشکلاتی همراه می کرد، که با تلاش های همکارانم در سایپا و مساعدت مسئولان وزارت صنعت و با تدابیری که دولت تدبیر و امید اتخاذ کرد، توانستیم بر بزرگترین بحران مالی که از بدو تاسیس شرکت سایپا تاکنون روی داده بود، چیره شویم.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: باید از کسانی که در آن مقطع دو سه ماهه که پروژه کنترل و حل بحران مالی را در شرکت دنبال می کردیم با بنده کمال همکاری را داشتند، تشکر فراوان کنم.

وی ادامه داد: بسیاری از اهالی اقتصاد و صنعت با روشی که در حال انجام آن بودیم، آشنایی نداشتند و نتیجه کار را نمی دانستند، اما موفق شدیم بحران مالی شرکت را مرتفع کنیم که باید از اهالی رسانه بابت همکاری در مورد اجرایی شدن این پروژه قدردانی کنم.

جمالی افزود: در حال حاضر صورت های مالی و ترازنامه های سایپا اصلاح اساسی شده اند و بعد از برجام اتفاقات بسیاری خوبی برای سایپا افتاده است.

وی با تاکید براینکه مذاکره و امضای قرارداد با شرکای خارجی از آن دست کارهایی است که باید با طمانینه و متانت انجام شود افزود: قراردادی که بین سایپا و شرکت خارجی در حال انعقاد است به اذعان سفیر کشورمان در فرانسه یکی از بزرگترین افتخارات تاریخی کشور است که در قرارداد خارجی توانسته ایم مشارکت خرید داخلی را انجام دهیم، یعنی یک شرکت معتبر خارجی برای اولین بار سهام یک شرکت خودروسازی داخلی را بخرد و این برای اولین بار است در صنعت خودروسازی چنین اتفاقی می افتد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: امیدواریم بعد از این که قرارداد نهایی شد، جزئیات آن اعلام شود. وی با بیان اینکه با حمایتی که رسانه¬ها از صنعت خودروسازی به عمل می آورند باید تصویر جدیدی از این صنعت ارائه شود گفت: توان فنی و تخصصی خوبی برای همکاری های بین المللی در گروه خودروسازی سایپا وجود دارد.

جمالی تصریح کرد: با وجود بحرانی که در چنین روزهایی در سال گذشته سایپا گرفتار آن شده بود و تولید روزانه به 800 دستگاه رسیده بود و بحران مالی نیز با بحران تولید یکی شده بود و احتمال می رفت سایپا را با مشکلات جدی روبه ور کند، امروز مفتخریم اعلام کنیم تولید روزانه سایپا بالای 2000 دستگاه در روز است و با حفظ همین روند میزان تولید روزانه در سایپا به بالاترین حد خود از طی سه سال گذشته شرکت خواهد رسید و رکورد جدیدی در این باره خلق خواهد شد.

سایپا شکلی نوینی از قرارداد با شرکت های خارجی را اجرا می کند

سهامدار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
اقای جمالی شرکت زامیاد هم زیر مجمع شما است چرا هیچ کاری در مورد دست کاری قیمت که دو یا سه حقوقی هر روز سر این سهم میارند کاری نمیکنید اصلا خبر دارید بعد مجمع فوق العاده قیمت سهم را از 171 تومان به کجا رساندن چه کسانی از این کار سود میبرند از مدیریت عامل محترم شرکت سایپا تقاظا دارم به درد ما سهامداران شرکت زامیاد رسیدگی شود بورس نیوز از شما هم عجزانه تقاظا دارم با مدیر عامل شرکت راجب مشکل ما سهامداران که هستیمونو از دست دادیم صحبت کنید شاید با این کار جلوی این چند تا حقوقی که با روح ورون ما هر روز بازی میکند گرفته شود
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
درد مدیران سایپا بیفته تو دل مدیران بی کفایت ایران خودرو
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
اینها و این خبر ها
فقط و فقط ایجاد جو دروغین جهت فروش است
100 هزار قرارداد دیگر هم ببندند تا زمانی که فروشی نداشته باشد تا زمانی که سود ساخته نشود قیمت سهم اینجا که هیچی تا 80 تومان هم پایین میاد

محصولاتشان جان ملت را میگیرد,سهامشان و مدیرانشان اموال ملت را میچاپد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: