کد خبر : ۱۶۶۰۷۴
۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
با توجه به نام گذاری شعار سال و تاکید بر عمل گرایی از سوی مقام معظم رهبری، خوشبختانه اجزاء مختلفی در اقتصاد کشور توانسته اند این مهم را به منصه ظهور بگذارند که بهترین نمونه آن صنعت خودرو ، بویژه شرکت سایپا است.

به گزارش بورس نیوز به نقل از سایپا نیوز محمد عزیزی اظهار داشت: با توجه به نام گذاری شعار سال و تاکید بر عمل گرایی از سوی مقام معظم رهبری، خوشبختانه اجزاء مختلفی در اقتصاد کشور توانسته اند این مهم را به منصه ظهور بگذارند که بهترین نمونه آن صنعت خودرو ، بویژه شرکت سایپا است.

وی افزود: یکی از مواردی را که در خصوص توجه به اقتصاد مقاومتی و اقدامات آن می توان مد نظر قرار داد بازنگری و سامان‌دهی اقدامات گذشته است تا بتوان رویکردهایی را که با انتقاد همراه بوده است ، با تغییرات مثبت همراه نمود و سایپا از این حیث برنامه ریزی های درست و منطقی در پیش گرفته است.

عزیزی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شرکت سایپا در خصوص بازنگری و ساماندهی اقدامات پیشین، این شرکت را یکی از مدل های موفق در اصلاح ساختار سرمایه دانست و تصریح کرد: اگرچه سایپا در ابتدای راه قرار دارد اما همین مقدار از تلاش های صورت گرفته در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی جای قدردانی دارد و می توان اقدامات این شرکت در برخی از بخش ها را الگویی برای دیگر صنایع و شرکت ها دانست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گزارشاتی که از شرکت سایپا به ما ارسال شده است شرایط سختی که برای سایپا و زیر مجموعه های آن در مسائل مالی در گذشته ایجاد شده بود جای خود را به نمودارهای رو به صعود داده و در این راه پیشرفت های متعددی را همراه این گروه خودروسازی کرده است.

وی اقتصاد مقاومتی را مجموعه‌ای از سخت افزارها و نرم افزارهایی دانست که نیازمند مدیریت مدبرانه است و تاکید کرد: میتوان این بحث را تحت عنوان فرایندهایی که منجر به فعال شدن دو کلید تقویت تولید ملی و فرهنگ جهادی خواهند شد در بدنه اقتصادی و صنعتی کشور ایجاد کردو در نهایت امیدوار بود که بتوان به دست آوردهای مهم و ارزشمندی در اقتصاد مقاومتی دست یافت.

محمد عزیزی خاطرنشان کرد: ما خوشبین هستیم تا بتوان دیگر صنایع و بخش ها هم با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود و با تدابیر درست و کارشناسانه بتوانند نقش خود را در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل ،ایفا کنند و با الگو قرار دادن رویکردهای صورت گرفته در شرکت های موفق به این مهم دست پیدا کنند.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

ناشناس
GERMANY
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
با چه رویی از خرید و فروش های ضربدی که در گزارش وساپا مشهود است به عنوان تز مدیریت یاد می کنند فروش سهام زیر مجموعه به قیمت حدود 130 و خرید همان سهم بعد دو ماه به 3 و 4 برابر قیمت بدون آنکه تغییری در ساختار مالی اتفاق افتاده باشد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
اقدامات خوب بوده ولی در حد کقایت نیست وقتی که شرکت به سوداوری و تولید برسد ان موقع میشود گفت وافعا معجزه کرده است
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
اونی که منفی داده بورس شکمی میخاد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
سایپا وضعیت مالی بسیار بدی دارد و هیچ اتفاق جدیدی در آن رخ نداده است کیفیت محصولات نیز بسیار پایین است
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: