کد خبر : ۱۶۶۰۷۴
۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
با توجه به نام گذاری شعار سال و تاکید بر عمل گرایی از سوی مقام معظم رهبری، خوشبختانه اجزاء مختلفی در اقتصاد کشور توانسته اند این مهم را به منصه ظهور بگذارند که بهترین نمونه آن صنعت خودرو ، بویژه شرکت سایپا است.

به گزارش بورس نیوز به نقل از سایپا نیوز محمد عزیزی اظهار داشت: با توجه به نام گذاری شعار سال و تاکید بر عمل گرایی از سوی مقام معظم رهبری، خوشبختانه اجزاء مختلفی در اقتصاد کشور توانسته اند این مهم را به منصه ظهور بگذارند که بهترین نمونه آن صنعت خودرو ، بویژه شرکت سایپا است.

وی افزود: یکی از مواردی را که در خصوص توجه به اقتصاد مقاومتی و اقدامات آن می توان مد نظر قرار داد بازنگری و سامان‌دهی اقدامات گذشته است تا بتوان رویکردهایی را که با انتقاد همراه بوده است ، با تغییرات مثبت همراه نمود و سایپا از این حیث برنامه ریزی های درست و منطقی در پیش گرفته است.

عزیزی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شرکت سایپا در خصوص بازنگری و ساماندهی اقدامات پیشین، این شرکت را یکی از مدل های موفق در اصلاح ساختار سرمایه دانست و تصریح کرد: اگرچه سایپا در ابتدای راه قرار دارد اما همین مقدار از تلاش های صورت گرفته در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی جای قدردانی دارد و می توان اقدامات این شرکت در برخی از بخش ها را الگویی برای دیگر صنایع و شرکت ها دانست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گزارشاتی که از شرکت سایپا به ما ارسال شده است شرایط سختی که برای سایپا و زیر مجموعه های آن در مسائل مالی در گذشته ایجاد شده بود جای خود را به نمودارهای رو به صعود داده و در این راه پیشرفت های متعددی را همراه این گروه خودروسازی کرده است.

وی اقتصاد مقاومتی را مجموعه‌ای از سخت افزارها و نرم افزارهایی دانست که نیازمند مدیریت مدبرانه است و تاکید کرد: میتوان این بحث را تحت عنوان فرایندهایی که منجر به فعال شدن دو کلید تقویت تولید ملی و فرهنگ جهادی خواهند شد در بدنه اقتصادی و صنعتی کشور ایجاد کردو در نهایت امیدوار بود که بتوان به دست آوردهای مهم و ارزشمندی در اقتصاد مقاومتی دست یافت.

محمد عزیزی خاطرنشان کرد: ما خوشبین هستیم تا بتوان دیگر صنایع و بخش ها هم با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود و با تدابیر درست و کارشناسانه بتوانند نقش خود را در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل ،ایفا کنند و با الگو قرار دادن رویکردهای صورت گرفته در شرکت های موفق به این مهم دست پیدا کنند.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

ناشناس
GERMANY
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
با چه رویی از خرید و فروش های ضربدی که در گزارش وساپا مشهود است به عنوان تز مدیریت یاد می کنند فروش سهام زیر مجموعه به قیمت حدود 130 و خرید همان سهم بعد دو ماه به 3 و 4 برابر قیمت بدون آنکه تغییری در ساختار مالی اتفاق افتاده باشد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
اقدامات خوب بوده ولی در حد کقایت نیست وقتی که شرکت به سوداوری و تولید برسد ان موقع میشود گفت وافعا معجزه کرده است
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
اونی که منفی داده بورس شکمی میخاد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
سایپا وضعیت مالی بسیار بدی دارد و هیچ اتفاق جدیدی در آن رخ نداده است کیفیت محصولات نیز بسیار پایین است
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: