تعداد بازدید : ۱۷۹
کد خبر : ۱۶۸
۱۷ خرداد ۱۳۸۴ - ۰۹:۳۷

{mosimage}هاشمي رفسنجاني فردي امتحان پس داده و آزموده است كه مي‌تواند ملجايي مطمئن براي گذر انقلاب اسلامي به صحنه جهاني باشد. آزاد انديشي، صراحت و احترام به افكار و انديشه‌هاي ديگران را از ويژگي‌هاي منحصر به فرد هاشمي است. امروز بهترين حركت در ايران استدلال كردن است نه تبليغ، به همين جهت است كه شخصيت هاشمي نيازي به تبليغ كردن ندارد.

به نقل از روابط عمومي موسسه پژوهشي ابن سينا، صادق محفوظي كه در ساختمان حزب آزادي سخن مي‌گفت افزود: هاشمي رفسنجاني فردي امتحان پس داده و آزموده است كه مي‌تواند ملجايي مطمئن براي گذر انقلاب اسلامي به صحنه جهاني باشد.
وي آزاد انديشي، صراحت و احترام به افكار و انديشه‌هاي ديگران را از ويژگي‌هاي منحصر به فرد هاشمي عنوان كرد و اظهار داشت:
امروز بهترين حركت در ايران استدلال كردن نه تبليغ، به همين جهت است كه شخصيت هاشمي نيازي به تبليغ كردن ندارد.
محفوظي در ادامه با اشاره به اين كه مردم انتخابشان را انجام داده‌اند هاشمي رفسنجاني را برنده قاطع دور اول انتخابات معرفي كرد.
وي همچنين به ايجاد احساس رزم به جاي مفاهمه و ماراتن سياسي در كشور انتقاد كرد و اظهار داشت: حمايت از رفسنجاني و توانايي وي در حفظ كيان كشور در عرصه‌هاي داخلي و بين‌المللي هرگز به مفهوم انكار و يا مانع شدن باري افكار و انديشه‌هاي ديگران نيست، زيرا شرايط كشور به گونه‌اي است كه تعقل و انديشه ايجاب مي‌كند كه حمايت از يك انديشه يا تفكر به معني ناديده گرفتن توانايي سايرين نباشد.
وي ياد آور شد: مردم ايران براي عبور از گذرگاههاي سخت امروز و پيوستن به اقيانوس‌ مواج جامعه جهاني يك چهره مطمئن مي‌طلبند و اين كشتي مطمئن كسي نيست جز آقاي هاشمي رفسنجاني، ايشان نسبي بودن گرايش‌ها را در مورد توجه قرار داد و نسل حاضر را از مطلق انديشي در گرايش‌ها حذر داد.
رئيس موسسه پژوهشي ابن سينا اضافه كرد: نخبگان علمي و فرهنگي نقش اساسي در تبيين صحيح شرايط را دارند و صد البته زمان مفهومي افكار آرماني سنتي و انديشه‌هاي رمانتيك پويريستي واستيسي به طور مصداقي گذشته است. و جامعه ما طراحي نو مي‌طلبد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"هپکو" به مجمع رفت

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
حسابرس

حسابرس "قبیستو" در مجمع مشخص شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ برگزار شد.
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: