تعداد بازدید : ۲۲۲۶
کد خبر : ۱۷۰۱۴۶
در پی عدم حضور خریدار با صلاحیت
۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
جمشیدی
پیرو اطلاعات منتشر شده در تاریخ 18 مهر ماه امسال از سوی معاونت عملیات و نظارت بازار فرابورس مقرر گریدد تا تعداد 784 میلیون سهم "حریل"معادل 40 درصد از سهام کنترلی شرکت مذکور از سوی سهامدار عمده آن یعنی شرکت ارزش آفرینان کوثر کیش در بازار عمده فرابورس به صورت یکجا و شرایطی با قیمت پایه هر سهم معادل قیمت پایانی سهام در روز قبل از عرضه به شرط آنکه از مبلغ 1425 ریال کمتر نباشد، امروز به فروش برسد.

با اعلام پیغام ناظر بازار در حالی مقرر گردید تا طی معاملات روز جاری معامله بلوکی سهام شرکت ریل پرداز سیر در نماد "حریل4"انجام پذیرد که این امر به دلیل عدم حضور خریدار با صلاحیت اجرایی نشد و به موجب آن روند معاملات نماد اصلی در مسیر منفی قرار گرفت.

بر اساس گزارش بورس نیوز، پیرو اطلاعات منتشر شده در تاریخ 18 مهر ماه امسال از سوی معاونت عملیات و نظارت بازار فرابورس مقرر گردید تا تعداد 784 میلیون سهم "حریل"معادل 40 درصد از سهام کنترلی شرکت مذکور از سوی سهامدار عمده آن یعنی شرکت ارزش آفرینان کوثر کیش در بازار عمده فرابورس به صورت یکجا و شرایطی با قیمت پایه هر سهم معادل قیمت پایانی سهام در روز قبل از عرضه به شرط آنکه از مبلغ 1425 ریال کمتر نباشد، امروز به فروش برسد. از این رو، در شرایطی که قیمت پایانی هر سهم "حریل" طی معاملات روز گذشته مبلغ 1476 ریال محاسبه می شود، طی معاملات روز جاری بلوک مذکور بدلیل عدم وجود خریدار واگذار نگردید. 

البته برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که خریداری درخواست خود را جهت رقابت برای تملک تعداد سهام مذکور ارایه کرده، اما صلاحیت خریدار از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار تأیید نشده است.

علاوه بر این، در حالی در جریان معاملات روز جاری نماد اصلی معاملات سهام شرکت ریل پرداز سیر طی ساعات ابتدایی معاملات با صف خرید چند میلیونی مواجه شده بود که این تقاضا از سوی فروشندگان به خریداران منتظر در صف واگذار شد تا  در پی عدم انجام معامله بلوکی، سهم روی تابلوی معاملات عادی در مدار منفی مورد داد و ستد قرار گیرد.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

كارگر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
اين كارهاي سياسي كاري بايد جمع بشود وقتي معامله شدني هست چرا بايد انجام نشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: