تعداد بازدید : ۲۴۰۴
کد خبر : ۱۷۰۲۹۳
طی روز جاری
۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
کیوان فر
این شرکت که پیش از این در نماد "شتران" و در بازار فرابورس برای مقطعی به عنوان گران ترین سهم بازار سرمایه معروف بود، امروز با قیمت 3477 ریال و با تغییر مثبت ناچیز نسبت به قیمت پایانی خود در فرابورس از طریق حراج ناپیوسته به بورس منتقل شد.
شرکت پالایش نفت تهران طی معاملات امروز و در حالی که تنها 10 دقیقه به پایان ساعات کاری بازار سهام باقی مانده بود، روی تابلوی بورس گشایش یافت تا از فرابورس به بورس منتقل شود.

به گزارش بورس نیوز، این شرکت که پیش از این در نماد "شتران" و در بازار فرابورس برای مقطعی به عنوان گران ترین سهم بازار سرمایه معروف بود، امروز با قیمت 3477 ریال و با تغییر مثبت ناچیز نسبت به قیمت پایانی خود در فرابورس از طریق حراج ناپیوسته به بورس منتقل شد.

سهمی که به قیمت 7500 تومان طی مهر ماه سال 91 در فرابورس کشف قیمت شد و تا 10 هزار و 500 تومان هم رشد کرد و پس از بازگشت از تعدیل مثبت، به قیمت 77 هزار تومان رسید. قیمتی که برای همه فعالان بازار سرمایه رقمی نجومی و البته تاریخی محسوب می شود.

اما "شتران" پس از افزایش سرمایه به 12 هزار میلیارد ریال، امروز معاملات سهام خود را در بازار دوم بورس از سر گرفت.

شایان ذکر است "َشتران" در حالی پا به فرابورس گذاشته که هنوز گزارش عملکرد 6 ماهه خود را به بازار ارایه نکرده و نامه شفاف سازی آن همچنان بر پیش بینی های قبلی تأکید کرده است.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
ریزش این سهم خیلی ها را بیچاره کرد علی ایحال ارزش ذاتی این سهم باتوجه به هم گروهایش بیش از این میباشد یقینا با گران شدن روغن و......این سهم خریدنی برای میان مدت است. تجربی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: