تعداد بازدید : ۱۱۸۴
کد خبر : ۱۷۱۸۹۳
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹

معاملات فرابورس در میانه هفته معاملاتی با دادوستد 353 میلیون ورقه بهادار در 13 هزار و 279 دفعه پایان یافت که ارزش آن بیش از یک‌هزار و 193 میلیارد ریال بود.

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، رصد معاملات بازارهای این رکن بازار سرمایه نشان می‌دهد بیش از نیمی از ارزش معاملات در اختیار بازارهای اول، دوم و پایه با معامله نزدیک به 283 میلیون سهم به ارزش بیش از 675 میلیارد ریال بوده است. نماد «ذوب» متعلق به شرکت ذوب آهن اصفهان با نقل و انتقال 5 میلیون سهم در حالی بالاترین حجم مبادلاتی را در بازار سهام فرابورس در اختیار گرفت که نماد «کرمان» مربوط به شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان بیشترین ارزش معاملات را به میزان 42 میلیارد ریال تجربه کرد.

نماد ذوب آهن همچنین به عنوان پربیننده‌ترین نماد معاملاتی نیز شناخته شد که البته با افت قیمت پایانی به کار خود پایان داد.

در این میان شاخص کل فرابورس در حالی که ابتدای بازار با افزایش بیش از 4 واحدی روبه‌رو شده بود متاثر از معاملات منفی در نمادهای «زاگرس»، «خراسان»، «شراز» و «میدکو» به افت کمتر از 0.5 واحدی در پایان بازار تن داد و در ارتفاع 852 واحدی قرار گرفت.

روز جاری همچنین نماد معاملاتي شركت سرمايه‌گذاري مسکن زاينده رود برای برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام در روز چهارشنبه مورخ 15 دی ماه، در پايان معاملات امروز متوقف و نماد معاملاتي شركت بيمه پاسارگاد پس از برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده صاحبان سهام بازگشایی شدند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: