تعداد بازدید : ۱۲۸۹
کد خبر : ۱۷۷۴۷۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
رشد بیش از 3 برابری ارزش معاملات خرد طی 5 روز کاری بورس تهران درهفته جاری، بیانگر فعال شدن معامله گران حقیقی و ورود نقدینگی جدید به بازار بود.
به گزارش بورس نیوز، بر این اساس در حالی که ارزش معاملات خرد در نخستین روز هفته جاری تنها 126 میلیارد تومان بود، این رقم در سیر صعودی در آخرین روز معاملاتی هفته 393 میلیارد تومان گزارش شد.

همچنین، ارزش معاملات خرد به ترتیب در روز یکشنبه 177، دوشنبه 158، سه شنبه 192 و در آخرین روز هفته رقم 393 میلیارد تومان را تجربه و ارزش کل معاملات نیز به ترتیب  153، 183، 187، 225 و 413 میلیارد تومان شد.

شاخص کل نیز در هفته سوم خرداد ماه با رشد 3147 واحدی نسبت به هفته گذشته در کانال 99 هزار و 146 واحدی و شاخص کل هم وزن با افزایش 568 واحدی در کانال 17 هزار و 890 واحدی قرار گرفت.

همچنین، شاخص قیمت وزنی ارزشی با رشد 948 واحدی در کانال 30 هزار و 735 واحدی و شاخص قیمت هم وزن با افزایش 377 واحدی، رقم 13 هزار و 26 واحدی را تجربه کرد.

شاخص آزاد شناور نیز با رشد 4136 واحدی در ارتفاع 109 هزار و 477 واحدی قرار گرفت.

شاخص بازار اول با 2461 واحد افزایش درکانال 71هزار و 606 واحدی قرار گرفت و شاخص بازار دوم با افزایش 5498 واحدی، رقم 204 هزار و 817 واحدی را داشت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: