تعداد بازدید : ۱۳۵۸
کد خبر : ۱۷۷۸۵۰
۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
امروز در آخرین روز معاملاتی هفته جاری جو منفی فروش تقریبا بر تمام گروه ها حاکم شد و با حمایت حقوقی‌ها از حجم فروش در اغلب نمادهای معاملاتی پیشرو کاسته شد.
به گزارش بورس نیوز، امروز چهارشنبه، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران با کاهش 2 هزار و 202 واحدی به رقم 111 هزار و 324 واحد رسید.
همچنین از میزان شاخص کل هم‌وزن 218 واحد کاسته شد و  عدد 18 هزار و 703 واحد را تجربه کرد.

شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش 2 هزار و 612 واحدی به رقم 122 هزار و 481 واحد دست یافت.

شاخص بازار اول نیز در حالی با کاهش 1580 واحدی به رقم 81 هزار و 354 واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با کاهش 4 هزار و 605 واحدی عدد 223 هزار و 360 واحد را تجربه کرد.

وضعیت بازار فرابورس

در پایان معاملات امروز شاخص کل فرابورس با کاهش 26 واحدی به عدد یک هزار و 269 واحد دست یافت.

براساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه با 121 واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس با 227 واحد و ملی صنایع مس ایران با 201 واحد بیشترین تاثیر منفی را در برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با 40 واحد،‌ مخابرات  ایران با 14 واحد و آهنگری تراکتورسازی ایران با 12 واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران به بیش از 581 میلیارد تومان بالغ شد که ناشی از دست به دست شدن 2 میلیارد و 284 میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 106 هزار و 71 نوبت داد و ستد بود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: