تعداد بازدید : ۱۵۳۰
کد خبر : ۱۷۸۱۹۵
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
مدیر امور سهام بانک انصار گفت: با توجه به سیاست‌های بانک مرکزی در مورد تقسیم سود بانک‌ها، ممکن است میزان سود تقسیمی کمتر از 17 تومان باشد.
جواد قبرایی مدیر امور سهام بانک انصار در گفت‌وگو با بورس‌نیوز، در خصوص سیاست تقسیم سود در مجمع بیان کرد: فعلا پیشنهاد تقسیم سود 17 تومانی بین سهامداران «وانصار» مطرح شده اما با توجه به سیاست‌های بانک مرکزی در مورد تقسیم سود بانک‌ها، ممکن است میزان سود تقسیمی کمتر از این رقم باشد.

وی در ادامه افزود: روز 31 تیرماه برای برگزاری مجمع سالیانه در نظر گرفته شده و به اطلاع سهامداران هم رسیده است؛ اما برگزاری مجمع منوط به اخذ تاییدیه بانک مرکزی بوده که هنوز صادر نشده است.

وی اظهارکرد: امیدواریم بانک مرکزی هر چه زودتر مجوز برگزاری مجمع را صادر کرده و مجمع سالیانه بانک انصار در موعد مقرر برگزار شود.

لازم به ذکر است که در معاملات امروز بورس تهران، نماد «وانصار» به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه «ب» توقفی یک ساعته را تجربه کرده و سپس بازگشایی شد.

نماد معاملاتی بانک انصار به دلیل اعلام خبر تعدیل منفی 54 میلیارد تومانی سود خالص این بانک که از سوی سازمان بورس تهران به‌عنوان افشای اطلاعات بااهمیت گروه ب یاد شده، توقفی یک ساعته داشت.

در اطلاعیه شفاف‌سازی این بانک از اعمال ذخیره مطالبات غیرجاری توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان دلیل کاهش سود خالص «وانصار» یاد شده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: