تعداد بازدید : ۵۲۹
کد خبر : ۱۷۹۴۶۰
۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گفت: در نشست اعضای این کمیسیون با مدیرعامل بورس کالا نحوه کنترل عملکرد کارگزاران در بورس بررسی شد.


به گزارش بورس نیوز، ولی ملکی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در تشریح نشست اعضای این کمیسیون با مدیرعامل بورس کالا، گفت: در این نشست نحوه کنترل عملکرد کارگزاران در بورس، چگونگی تعیین قیمت پایه فروش محصولات و علت توقف عرضه در یک مقطع زمانی کوتاه در بورس کالا مورد بررسی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: براساس تصمیمات این نشست مقرر شد در آینده نیز برای ارتقاء عملکرد بورس کالا جلسه مشترک اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس با مسئولان بورس کالا جهت تبیین اهداف و برنامه‌های این بورس برگزار شود.

ملکی با بیان اینکه لایحه عضویت سازمان فضایی ایران در فدراسیون بین‌المللی فضانوردی نیز در نشست کمیسیون صنایع و معادن مطرح شد،گفت: نظرات نمایندگان و کارشناسان در این رابطه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جلسات بعدی بحث‌ها پیگیری شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: طرح الحاق یک تبصره به ماده 8 در رباطه با قانون هوای پاک در بخش دیگری از جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس مورد بررسی قرار گرفت و طراحان پیشنهادات خود را مطرح کردند .

وی افزود: یکی از پیشنهادات این بود که به ازای چند دستگاه خودروی تولیدی یا موتورسیکلت، یک خودرو یا موتورسیکلت فرسوده از رده خارج شود که کلیات این بحث مورد موافقت اعضای کمیسیون قرار گرفت اما مقرر شد برای بررسی جزئیات یک گروه کارشناسی بعد از بررسی‌های لازم گزارش‌های خود را ارائه کند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: