تعداد بازدید : ۱۲۹۳
کد خبر : ۱۷۹۵۶۳
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۶
بانک فرانسوی "سوسیت ژنقل" اعلام کرد انتظار دارد آمریکا این بانک را به دلیل نقض تحریم‌های خود به ویژه در خصوص ایران ۱.۱ میلیارد یورو جریمه کند.
به گزارش بورس نیوز، دومین بانک بزرگ فرانسوی انتظار دارد این جریمه را برای حل منازعاتش با وزارت خزانه‌داری آمریکا پرداخت کند. در بیانیه این بانک آمده است: بانک وارد فاز فعال‌تری از مذاکره با مقامات آمریکایی برای دستیابی به توافقی در خصوص مسائل مورد منازعه طی هفته‌های پیش رو شده است.
این بانک فرانسوی که در ماه‌های اخیر با چندین پرونده و اقدام حقوقی مواجه شده گفته است حجم کل تراکنش‌های مورد اختلاف معادل ۱.۴۳ میلیارد یورو بوده و ۱.۱ میلیارد یورو از این تراکنش‌ها مربوط به موضوع تحریم‌های آمریکا است.  

وزارت دادگستری آمریکا در ماه ژوئن اعلام کرده بود این بانک به دلیل نقض تحریم‌های ایران، لیبی و مسائل نرخ بهره باید ۱.۳۴ میلیارد یورو جریمه در آمریکا و فرانسه بپردازد. این بانک در خصوص پرونده لیبی در سال ۲۰۱۷ نیز حدود یک میلیارد یورو جریمه پرداخت کرده بود.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، دیدیه وله- مدیرعامل سابق این بانک فرانسوی در ماه مارس مجبور به استعفا شد و مدیر بخش خرده فروشی بانک در آن زمان نیز از سمتش کنار رفت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "وخارزم" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ برگزار می شود.

"چکاپا" از خرداد سال آینده سود می دهد

گروه صنایع کاغذ پارس زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود "پکویر" از شهریور سال آینده

شرکت کویرتایر زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
سهامداران

سهامداران "دبالک" دور هم جمع می شوند

شرکت تولید مواد اولیه داروئی البرز بالک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ مجمع عمومی برگزار می‌کند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: