تعداد بازدید : ۱۰۸۷
کد خبر : ۱۷۹۷۶۱
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مدیرعامل شستا با دفاع از انتصابات در این شرکت از انتشار کتاب ۵۰۰ صفحه‌ای از رزومه افراد منتصب در هیئت مدیره‌ها خبر داد و گفت: در فرآیند جدید برای مدیریت واحدهای جدید از طریق فراخوان نیرو جذب می‌شود.


به گزارش بورس نیوز، مرتضی لطفی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی( شستا) درباره دستورالعملی که سرپرست وزارت کار درباره انتصاب‌ها در شستا و سایر زیرمجموعه‌های وزارتخانه در بدو ورود صادر کرد و همچنین انتصاب «ژن‌های خوب» در این مجموعه  با دفاع از این انتصاب‌ها گفت: در این مورد یک کتاب ۵۰۰ برگی چاپ کرده‌ایم که دربرگیرنده رزومه افراد منتصب در هیئت مدیره شستا است.

وی ادامه داد: ما برای اولین بار ۸ خانم را در هیئت مدیره شستا به عضویت در آوردیم و در مجموع  ۳۷۷ نفر در کمتر از ۹ ماهی که بنده مدیریت را به عهده داشتم، جابجا کردیم.

لطفی تاکید کرد: اینکه تقاضا برای اشتغال از سوی برخی مسئولین بوده، درست است و در بخش‌های مختلف بر اساس آیین‌نامه‌ای که بر مبنای آن بررسی شد در بخش‌های مختلف پالایش انجام شد و در مسیر فرآیند انتصاب برخی رد شدند، تعدادی هم از قبل وجود داشتند.

وی افزود: مثلا یک لیست ده- دوازده نفره را دادند که اینها ژن خوب هستند. البته آنها هم حق زندگی دارند، بررسی کردیم، حدود ۴- ۵ نفر آنها از گذشته از رانت اینکه یکی از وابستگان آنها در مجموعه حضور دارند استفاده کرده بودند، چند نفر هم از قدیم قبل از اینکه احدی از بستگانشان مسئولیتی داشته باشند در آنجا حضور داشتند.

مدیرعامل شستا یادآور شد: برای نمونه در جریان استیضاح وزیر کار، مساله دختر آقای پزشکیان مطرح شد؛ ایشان کارشناس ارشد شیمی از دانشگاه شریف است و به صورت پیمانکار پروژه‌ای را گرفته است؛ حالا اگر آقای پزشکیان امروز در مستند هیئت رئیسه مجلس است این حق نباید از دختر ایشان سلب شود.

بر اساس گزارش فارس، وی با اشاره به طراحی فرآیندی جدید برای انتصاب‌ها در شستا گفت: قاطعانه به دنبال این هستیم که در فرآیند جدید انتصاب‌ها با دقت و حساسیت بیشتری انجام شود و اگر در آینده واحد جدیدی را احداث کردیم که نیاز به نیرو دارد فراخوان بدهیم؛ در خوزستان این کار را با هماهنگی دانشگاه شهیدچمران انجام دادیم و بر اساس فراخوان عمومی داوطلبان آمدند و تمام مراحل کسب احراز صلاحیت با آزمون انجام شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: