تعداد بازدید : ۵۷۸
کد خبر : ۱۸۱۰۲۴
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: این مقدار شامل بیش از ۳ درصد گاز مصرفی استان است که جایگزین مصرف حدود ۹۰ میلیون لیتر بنزین شد.

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا سمیعی با اشاره به توزیع بیش از ۹۰ میلیون متر مکعب گاز به جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی گفت: این مقدار شامل بیش از ۳ درصد گاز مصرفی استان است که جایگزین مصرف حدود ۹۰ میلیون لیتر بنزین شده و بدیهی است تاثیری بسزا در کاهش آلودگی هوا دارد.

وی با بیان این‌که جایگزینی گاز به جای بنزین، مزیت‌های اقتصادی و زیست‌محیطی بسیاری دارد، اظهار کرد: هم‌اکنون ۶۵ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در استان فعال هستند که از این تعداد، ۱۸ جایگاه در شهر اراک و ۴۷ جایگاه دیگر در سطح استان قرار دارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی، ادامه داد: با توجه به تعداد جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی، استان مرکزی در زمره مناطقی است که مشکل خاصی در زمینه توزیع و تحویل گاز به خودرو‌ها ندارد و دسترسی به سی‌ان‌جی به سهولت در آن امکان‌پذیر است.

سمیعی تصریح کرد: شرکت گاز امیدوار است در بخش هایی همچون سی‌ان‌جی و واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک و بزرگ بتواند با حداکثر توان، گاز طبیعی را به متقاضیان تحویل دهد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: