تعداد بازدید : ۱۲۹۶
کد خبر : ۱۸۲۹۷۸
کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:
۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
مدیرعامل کارگزای تدبیرگران فردا گفت: نهادهای مالی بازار سرمایه کشور ارتباط بین المللی از منظر تبادل مالی با دیگر کشورها ندارند بنابراین تحریم‌های اعمال شده تغییری در عملکرد این کارگزاری ایجاد نکرده است.
به گزارش بورس نیوز، چندی پیش وزارت خزانه‌داری آمریکا لیستی منتشر کرد که اسامی افراد حقوقی و حقیقی مشول تحریم در آن قید شده بود و درمیان آن‌ها نام چند شرکت کارگزاری از جمله تدبیرگران فردا نیز به چشم می‌خورد.

در این خصوص محسن رحمتی مدیرعامل کارگزاری تدبیرگران فردا به بورس نیوز گفت: از سال 92 تحریم آمریکا علیه این شرکت اعمال اما پس از برجام برداشته شد.

وی با بیان اینکه براساس اشتباه وزارت خزانه‌داری آمریکا نام این شرکت در لیست تحریم قرار گرفته بود، گفت: پس از برجام این مشکل برطرف شد اما اکنون به تبع اعمال دوباره تحریم‌ها اکثر شرکت هایی که نام آن ها قبلا در لیست بود دوباره تحریم شدند.

وی تصریح کرد: این تحریم تاثیری در عملکرد این شرکت برجای نگذاشته است، گفت: نهادهای مالی بازار سرمایه کشور ارتباط بین المللی از منظر تبادل مالی با دیگر کشورها ندارند بنابراین تحریم‌های اعمال شده تغییری در عملکرد این کارگزاری ایجاد نکرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: