کد خبر : ۱۸۳۲۳۵
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر گزارش ماهیانه شرکت ها بیانگر شرایط فروش مطلوب آن ها باشد بازار نیز روند صعودی را در پیش گرفته و در هفته های آینده رشد مثبت یا منفی 500 الی 1000 واحدی را به طور روزانه تجربه می کند.

به گزارش بورس نیوز، معاملات امروز بورس تهران در حالی آغاز شد که بسیاری از صفوف عرضه در مرحله پیش تقاضا به سمت تقاضا کشیده شدند به همین دلیل تقاضای خرید سهام توانست بر بازار غلبه کند که به تبع آن شاخص کل بورس نیز با رشد 1543واحدی در ارتفاع 182هزار و 211واحد قرار گرفت.

در این خصوص کمال خانزاده مدیرعامل کارگزاری ملل به بورس نیوز گفت: باتوجه به افت قیمت های جهانی نفت در هفته گذشته سهام شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی دستخوش تغییراتی شد اما از امروز به دلیل عرضه نفت در بورس انرژی و استقبال خریداران سهام شرکت های پتروشیمی روند مثبت ملایمی را در پیش گرفته اند.

خانزاده با بیان اینکه باید ببینیم باتوجه به اعمال تحریم ها وضعیت گزارش ماهیانه و شرایط فروش شرکت ها در مردادماه چگونه خواهد بود، افزود: اگر شرایط آن ها مناسب باشد بازار نیز روند صعودی را در پیش گرفته و در هفته های آینده رشد مثبت یا منفی 500 الی 1000 واحدی را به طور روزانه تجربه می کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: