تعداد بازدید : ۸۹۳
کد خبر : ۱۸۳۶۳۴
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
بر اساس گزارش حسابرسی شده 6 ماهه شرکت پتروشیمی فجر، این شرکت در دوره شش ماهه نخست سال جاری، سود خالص 2 هزار و 178 میلیارد ریالی را کسب نموده است.

به گزارش بورس نیوز، بر اساس گزارش حسابرسی شده 6 ماهه شرکت پتروشیمی فجر، این شرکت در دوره شش ماهه نخست سال جاری، سود خالص 2 هزار و 178 میلیارد ریالی را کسب نموده است که نسبت به گزارش حسابرسی نشده 6 ماهه، 9 درصد کاهش را نشان می‌دهد و همچنین در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، افت 29 درصدی داشته است.

بدهی ارزی به هلدینگ خلیج فارس به میزان 20 میلیون یورو و 89 میلیون درهم و زیان تسعیر ارز شناسایی شده به مبلغ 1 هزار و 700 میلیارد ریال در این دوره، به همراه کاهش سود عملیاتی به میزان 10 درصد، از دلایل اصلی افت سوداوری شرکت در این دوره است.

از دیگر نکات گزارش حسابرسی شده شرکت می‌توان به بند حسابرس در خصوص عدم لحاظ ذخیره مالیات در سال 1396 و شش ماهه نخست سال جاری برای فعالیت‌های واحد فجر 1 و عدم ارائه مستندات معافیت مالیاتی این واحد اشاره نمود که در صورت عدم تایید مقامات مالیاتی می‌تواند منجر به شناسایی زیان سنواتی بابت این مورد گردد.


افت 8 درصدی سود بفجر در گزارش حسابرسی شده
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: