تعداد بازدید : ۷۶۶
کد خبر : ۱۸۳۹۲۱
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران:
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه از ابتدای هفته گذشته آرامش نسبی به بازار طلا و سکه بازگشته است و شاهد کاهش چشمگیر قیمت ها در این بازار بودیم گفت: هفته پیش میزان کاهش قیمت ها حدود ۳۰ درصد بود.
به گزارش بورس نیوز، آیت محمدولی روز دوشنبه افزود: در این میان قیمت سکه در مقطعی به کمتر از چهار میلیون تومان هم رسید.

وی همچنین پیش بینی کرد در هفته جاری نیز روند کاهشی قیمت ها همچنان ادامه داشته باشد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران اظهارامیدواری کرد که با چنین نگاهی قیمت ها به نرخ اصلی خود بازگردد و داد و ستدها در کسب و کارها رونق بگیرد.

وی بیان کرد: آرامش حاکم شده در بازار روند بازار را به مسیر مناسبی سوق داده است اما هنوز رونق به صورت کامل در بازار حاکم نشده و کسب و کارها همانند گذشته در بازار وجود ندارد.

محمد ولی اظهارامیدواری کرد که با سیاست کنونی به کار گرفته شده در اقتصاد کشور شاهد رونق کسب و کارها در بازار طلا و سکه باشیم.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه بیشتر تقاضاها در شرایط کنونی در بازار برای طلای خام و سکه است به افراد کم اطلاع درخصوص طلاهای آبشده درخواست کرد که به این بازار وارد نشوند و از برخی مشکلات بپرهیزند.

وی کاهش تقاضا و تغییرات قیمت ارز را مهمترین عامل تاثیرگذار در کاهش قیمت طلا در بازار معرفی و بیان کرد: قیمت طلا و ارز مکمل یکدیگرند به همین دلیل تغییرات قیمت ارز به صورت مستقیم بر بازارطلا تاثیرگذار خواهد بود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: