تعداد بازدید : ۲۰۱۷
کد خبر : ۱۸۳۹۶۶
چند هفته پس از تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران؛
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
شرکت هواپیمایی قطر ایرویز تنها چند هفته پس از وضع تحریم های جدید دولت آمریکا علیه ایران اعلام کرد از ماه ژانویه پروازهای خود به ایران را افزایش می‌دهد.
به گزارش بورس نیوز، شرکت هواپیمایی قطر ایرویز تنها چند هفته پس از وضع تحریم های جدید دولت آمریکا علیه ایران اعلام کرد از ماه ژانویه پروازهای خود به ایران را افزایش می‌دهد.

این شرکت دولتی قطری اعلام کرده که در ماه ژانویه دو پرواز هفتگی به مسیر دوحه تهران و سه پرواز هفتگی به مسیر پروازی شیراز اضافه خواهد کرد. قطر ایرویز همچنین قرار است در ماه فوریه دو پرواز هفتگی را در مسیر جدیدی که به مقصد اصفهان راه اندازی خواهد کرد برقرار نماید.

اکبر الباکر، مدیر شرکت قطر ایرویز گفت: «این پروازهای جدید نشان دهنده تعهد قطرایرویز نسبت به ایران و توسعه شبکه پروازی ما در این بازار رو به رشد است.»

قطر از سال 2017 یعنی زمانی که عربستان و امارات به بهانه حمایت دوحه از تروریزم کلیه روابط سیاسی و اقتصادی خود با این کشور را قطع کردند، روابط خود با ایران را تقویت کرده است.

مصر و بحرین هم کلیه روابط با قطر را قطع کرده اند.

به دنبال خروج آمریکا از برجام، ایرلاین های اروپایی از جمله ایرفرانس و بریتیش ایرویز پروازهای خود به ایران را متوقف کرده اند. شرکت اتحاد ایرویز ابوظبی هم پروازها به ایران را متوقف کرده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: