تعداد بازدید : ۱۲۰۴
کد خبر : ۱۸۴۱۹۳
در شعب منتخب بانک اقتصادنوين رقم خورد؛
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین با همراهی بانک اقتصاد نوین از اواخر مهر ماه 97 با راه‌اندازي باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب بانک اقتصاد نوین در سراسر کشور، طيف متنوعي از خدمات بازار سرمايه را در شعب بانک ارائه می‌دهد.

به گزارش بورس‌نیوز، این طرح به موجب ارائه خدمات بانکداري جامع و پاسخگويي به تمامي نيازهاي پولي و مالي مشتريان بوده و از اهداف و استراتژي‌هاي محوري گروه اقتصادنوين است . 

در اين راستا کارگزاری تامین سرمایه نوین به همراهی مدیریت بانکداری اختصاصی بانک اقتصاد نوین ، باجه خدمات کارگزاري بورس را در24 شعبه منتخب بانک در سراسر کشور راه‌اندازي کرده است و مشتريان مي‌توانند با مراجعه به اين شعب، ضمن دريافت خدمات پولي و بانکي، در کوتاه ترين زمان ممکن از خدمات متنوع بازار سرمايه نيز بهره‌مند شوند.

این خدمات شامل مواردی همچون «دریافت کد بورسی و معاملات آنلاین»، «ارائه سفارش های خرید و فروش اوراق بهادار»، «سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری فعال در بازار بورس» و «خرید و فروش در بورس کالا(ویژه مشتریان حقوقی)» است.

پس از گذشت یک ماه از راه اندازی این طرح با توجه به گزارش های بدست آمده از شعب بانک اقتصاد نوین استفاده از اين خدمات با استقبال چشمگير مشتريان مواجه بوده است. 

گفتنی است که مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين با شماره 48031000-021آماده پاسخگويي به سوالات احتمالي مشتریان در اين رابطه است.

به گزارش روابط عمومي شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین، همچنین بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین شعب منتخب بانک اقتصاد نوین از قبیل شعب چهارراه ديباجي، ميدان چيذر، پونک، دکتر بهشتي، ميدان فردوسي، فردوسي جنوبي، پارک ساعي و سپهبد قرني در شهر تهران و شعب گلشهر کرج، خيابان ارتش تبريز، گلسار رشت، فرهنگ ساري، تقي آباد و سجاد مشهد، بلوار وحيد اصفهان، اميرکبير و فلکه گاز شيراز، کيانپارس و شريعتي اهواز، بلوار جمهوري کرمان، زنجان، آبادان، 22 بهمن شاهرود و مبارکه است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: