تعداد بازدید : ۹۷۰
کد خبر : ۱۸۴۲۶۱
سازمان برنامه و بودجه موافقت کرد؛
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
معاون تامین سرمایه و اقتصاد شرکت حمل و نقل راه آهن گفت: سازمان برنامه، بودجه با تخصیص ۳هزار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های ریلی موفقت کرد.


به گزارش بورس نیوز، نورالله بیرانوند در همایش فرصت های سرمایه گذاری و تامین مالی در حوزه های حمل و نقل ریلی گفت: سازمان برنامه، بودجه با تخصیص ۳هزار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های ریلی موافقت کرد.

وی  افزود: توسعه ریلی یکی از راه های توسعه اقتصاد پایدار بوده و با توجه به جایگاه منطقه ای و توسعه حمل و نقل با توجه به نیاز کشور پیش بینی شده است. 

بیرانوند ادامه داد: تامین مالی و سرمایه گذاری در قالب پروژه های تدوین شده و در هفت سرفصل و 28 عنوان فرصت ها را معرفی می کنیم. از تمامی منابع ممکن پیش بینی شده که از بودجه سنواتی و تامین زیرساخت ها استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: تشویق بخش خصوصی برای تامین سرمایه و استفاده از بازار سرمایه این پتانسیل را دارد. از سال گذشته استارت زده شد و اعتماد آنها برای جذب سرمایه و تامین نیاز بانک و بیمه، راه آهن در این حوزه انجام شده است. 

سه هزار میلیارد تومان برای منابع، برای ریل از سازمان برنامه و بودجه اختصاص داده شده است.

بیرانوند با بیان اینکه مکانیزم استفاده از قانون رفع موانع تولید در قانون بودجه سال 97 تعریف شده گفت: دولت با همکاری سیستم بانکی نسبت به تامین مالی پروژه‌های ریلی با نرخ سود یارانه‌ای اقدام می‌کند و سازمان برنامه و بودجه هم پذیرفته است 3 هزار میلیارد تومان تامین مالی در پروژه‌های ریلی را انجام دهد.

وی افزود: در حال توافق با بانک‌های عامل و وزارت کار هستیم که تبصره 19 قانون بودجه به اجرا برسد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: