تعداد بازدید : ۸۹۳
کد خبر : ۱۸۴۲۶۱
سازمان برنامه و بودجه موافقت کرد؛
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
معاون تامین سرمایه و اقتصاد شرکت حمل و نقل راه آهن گفت: سازمان برنامه، بودجه با تخصیص ۳هزار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های ریلی موفقت کرد.


به گزارش بورس نیوز، نورالله بیرانوند در همایش فرصت های سرمایه گذاری و تامین مالی در حوزه های حمل و نقل ریلی گفت: سازمان برنامه، بودجه با تخصیص ۳هزار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های ریلی موافقت کرد.

وی  افزود: توسعه ریلی یکی از راه های توسعه اقتصاد پایدار بوده و با توجه به جایگاه منطقه ای و توسعه حمل و نقل با توجه به نیاز کشور پیش بینی شده است. 

بیرانوند ادامه داد: تامین مالی و سرمایه گذاری در قالب پروژه های تدوین شده و در هفت سرفصل و 28 عنوان فرصت ها را معرفی می کنیم. از تمامی منابع ممکن پیش بینی شده که از بودجه سنواتی و تامین زیرساخت ها استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: تشویق بخش خصوصی برای تامین سرمایه و استفاده از بازار سرمایه این پتانسیل را دارد. از سال گذشته استارت زده شد و اعتماد آنها برای جذب سرمایه و تامین نیاز بانک و بیمه، راه آهن در این حوزه انجام شده است. 

سه هزار میلیارد تومان برای منابع، برای ریل از سازمان برنامه و بودجه اختصاص داده شده است.

بیرانوند با بیان اینکه مکانیزم استفاده از قانون رفع موانع تولید در قانون بودجه سال 97 تعریف شده گفت: دولت با همکاری سیستم بانکی نسبت به تامین مالی پروژه‌های ریلی با نرخ سود یارانه‌ای اقدام می‌کند و سازمان برنامه و بودجه هم پذیرفته است 3 هزار میلیارد تومان تامین مالی در پروژه‌های ریلی را انجام دهد.

وی افزود: در حال توافق با بانک‌های عامل و وزارت کار هستیم که تبصره 19 قانون بودجه به اجرا برسد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: