کد خبر : ۱۸۴۳۰۱
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مجموعه دولت در خصوص افزایش قیمت بنزین جلسه‌ای با مجلس و کمیسیون انرژی برگزار نکرده‌اند و اعلام نشده که قرار است قیمت بنزین افزایش یابد.

به گزارش بورس‌نیوز، جلال میرزایی، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین به ۱۸۰۰ تومان، گفت: مجموعه دولت در خصوص افزایش قیمت بنزین جلسه‌ای با مجلس و کمیسیون انرژی برگزار نکرده‌اند و اعلام نشده که قرار است قیمت بنزین افزایش یابد.

وی با بیان این‌که مجوز افزایش قیمت سوخت بر اساس برنامه ششم توسعه به دولت داده شده است، افزود: با توجه به مصرف بی‌رویه فرآورده‌های نفتی به‌ویژه بنزین باید تصمیمی اساسی در این زمینه اتخاذ شود تا مانع مصرف زیاد و قاچاق سوخت شود.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صاحبان خودرو از این پس باید از کارت سوخت استفاده کنند تا بتوان قاچاق سوخت از مرزهای مختلف کشور را کنترل کرد. استفاده دوباره از کارت سوخت این آمادگی را ایجاد می‌کند تا در صورت لزوم برای سهمیه‌بندی سوخت اقدام شود.

میرزایی با بیان این‌که دولت باید برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی با مجلس هماهنگی‌های لازم را داشته باشد تا تصمیم‌گیری و پاسخگویی از سوی هر دو قوه انجام شود، عنوان کرد: دولت مسائل، مشکلات و دغدغه‌های خود را در حوزه سوخت با نمایندگان مطرح کرده، اما درباره سهمیه‌بندی هنوز موضوعی مطرح نشده است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"شپلی" در مجمع هیات مدیره انتخاب کرد

مجمع فوق العاده شرکت پلی اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ برگزار شد.
افزایش سرمایه ۶۰ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۰ درصدی در مجمع "امید"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه امید در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵برگزار شد.
مجمع

مجمع "چکارن" با چاشنی انتخاب هیات مدیره

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارتن ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ برگزار خواهد شد.
انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع

انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع "بفجر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: