کد خبر : ۱۸۴۷۵۵
وزیر راه و شهرسازی گفت:
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
وزیر راه وشهرسازی گفت: وظایف قانونی وزارت راه و شهرسازی به صورت ماهوی به شدت در زندگی مردم و رویکردهای توسعه‌ای کشور تاثیر مستقیم دارد.

به گزارش بورس نیوز، محمد اسلامی گفت: وظایف قانونی وزارت راه و شهرسازی به صورت ماهوی به شدت در زندگی مردم و رویکردهای توسعه‌ای کشور تاثیر مستقیم دارد.

وی به برنامه‌های این وزارتخانه در سه بخش بخش «مسکن، حمل و نقل و معماری و شهرسازی» اشاره کرد و گفت: در این جلسه گزارش‌هایی از بخش مسکن ارائه می‌شود و از رییس‌جمهوری تقاضا داریم به ما وقت‌های دیگری بدهند تا در مورد بخش‌های دیگر گزارش دهیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسکن از دوره سیاست‌های انقباظی به سمت سیاست منبسط تغییر رویکرد داده است، افزود: موضوع مورد اهمیت در مسکن کسب اطمینان از شکل‌گیری تولید مسکن است که وزارت راه و شهرسازی با هموارسازی مسیر برای فعالیت توسعه گران و فعالیت مردم برای خانه دار شدن، بتواند با تخصیص زمین و با پشتیبانی و بهره‌مندی از منابع بانک‌های عامل به ویژه بانک مسکن، جریان‌سازی تولید را انجام دهد.

اسلامی با بیان اینکه 900 هزار واحد تا پایان سال 99 تکمیل می‌شود، گفت: تامین منابع مالی آن مهم بود که از رییس‌جمهوری و هیات دولت به دلیل افزایش سرمایه بانک مسکن تشکر می‌کنیم.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه گفت: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون یک میلیون و 720 هزار واحد مسکن مهر تحویل شده است که 350 هزار واحد خودمالکی است.

وی خاطرنشان ساخت: یکی از مشکلات ما در بخش مسکن‌های مهر تکمیل نشده، مسایل حقوقی و قضایی است که اگر برطرف شود در یک سال تکمیل می‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: