تعداد بازدید : ۸۷۴
کد خبر : ۱۸۵۴۱۵
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
کارشناس بازار سرمایه گفت: تحریم‌های کشتیرانی موجب کاهش صادرات کالاهایی که حمل و نقل آن ها از طریق کشتی انجام می شود خواهد شد.
فرشید اردبیلیون جهانی مدیرعامل کارگزاری جهان سهم در گفت‌و‌گو با بورس نیوز گفت: گزارش‌های 9 ماهه پیش‌بینی بازار در 3 ماهه نخست سال آینده را فراهم می کند بنابراین این روزها بازار در انتظار انتشار این گزارش‌ها است.

وی در خصوص وضعیت سهام پتروشیمی ها و فلزی ها نیز تصریح کرد: تاکنون تحریم ها تاثیری در سهام شرکت های پتروشیمی نداشته اما صادرات آن ها کاهش یافته است و انتشار گزارش های 9 ماهه میزان آن را مشخص خواهد کرد.

اردبیلیون جهانی بابیان اینکه بانک ها می توانند از محل تجدید ارزیابی، سرمایه خودرا افزایش دهند ،افزود: اگر شرکت ها مشمول ماده 425 و 426 و 427 قانون تجارت شوند هیئت مدیره 2 ماه فرصت دارند که از طریق افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی وضعیت شرکت را تغییر دهند.

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه برخی بانک ها مدعی مازاد ارزی هستند، ادامه داد: بانک مرکزی باید باتوجه به نرخ تسعیر ارز تصمیماتی را اتخاذ و آن را به دیگر بانک ها ابلاغ کند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: