تعداد بازدید : ۶۸۳
کد خبر : ۱۸۵۴۴۱
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کردستان گفت:
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کردستان گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای مواجهه با شرایط اضطرار در زمستان امسال انجام شده است.

به گزارش بورس‌نیوز، فریدون یاسمی افزود: آماده‌بودن تاسیسات گاز مایع و فروشندگی‌های سیار، فعال‌شدن فروشندگی‌های غیرفعال، استفاده از نفتکش‌های تدارکاتی با بستن نازل و توزیع نفت‌سفید در مناطق فاقد گاز، از جمله اقدام‌هایی است که برای تامین سوخت جایگزین خانوارها و مصرف‌کنندگان انجام شده است.

وی بر آمادگی هر چه بیشتر واحدهای عملیاتی ستاد و نواحی به‌ویژه نواحی مرزی به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در فصل سرما تاکید کرد و افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای مواجهه با شرایط اضطرار در زمستان امسال انجام شده است.

یاسمی با اشاره به ارسال بیش از ۴۸ میلیون لیتر نفت سفید برای فروشندگی‌های روستایی و شهری استان کردستان تصریح کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه عملیات تامین سوخت روستاهای سخت‌گذر آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

مدیر منطقه کردستان درباره تامین سوخت نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع تامین انرژی استان گفت: با توجه به اهمیت این نیروگاه، ذخیره‌سازی مطلوب سوخت در مخازن آن انجام شده است.

وی با بیان این که تاکنون ۵۵ میلیون لیتر نفت‌گاز به این نیروگاه تحویل و ذخیره‌سازی شده است، افزود: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال با رشد ۱۹ درصدی همراه بوده است.

یاسمی همچنین از وجود چهار جایگاه سیار عرضه فرآورده‌های نفتی در منطقه کردستان خبر داد و اعلام کرد: عملیات تامین و توزیع ۶۶ جایگاه عرضه سوخت و ۵۲ جایگاه سی‌ان‌جی نیز با بازدید کارشناسان منطقه به صورت مطلوبی در جریان است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: