کد خبر : ۱۸۵۴۴۱
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کردستان گفت:
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کردستان گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای مواجهه با شرایط اضطرار در زمستان امسال انجام شده است.

به گزارش بورس‌نیوز، فریدون یاسمی افزود: آماده‌بودن تاسیسات گاز مایع و فروشندگی‌های سیار، فعال‌شدن فروشندگی‌های غیرفعال، استفاده از نفتکش‌های تدارکاتی با بستن نازل و توزیع نفت‌سفید در مناطق فاقد گاز، از جمله اقدام‌هایی است که برای تامین سوخت جایگزین خانوارها و مصرف‌کنندگان انجام شده است.

وی بر آمادگی هر چه بیشتر واحدهای عملیاتی ستاد و نواحی به‌ویژه نواحی مرزی به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در فصل سرما تاکید کرد و افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای مواجهه با شرایط اضطرار در زمستان امسال انجام شده است.

یاسمی با اشاره به ارسال بیش از ۴۸ میلیون لیتر نفت سفید برای فروشندگی‌های روستایی و شهری استان کردستان تصریح کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه عملیات تامین سوخت روستاهای سخت‌گذر آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

مدیر منطقه کردستان درباره تامین سوخت نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع تامین انرژی استان گفت: با توجه به اهمیت این نیروگاه، ذخیره‌سازی مطلوب سوخت در مخازن آن انجام شده است.

وی با بیان این که تاکنون ۵۵ میلیون لیتر نفت‌گاز به این نیروگاه تحویل و ذخیره‌سازی شده است، افزود: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال با رشد ۱۹ درصدی همراه بوده است.

یاسمی همچنین از وجود چهار جایگاه سیار عرضه فرآورده‌های نفتی در منطقه کردستان خبر داد و اعلام کرد: عملیات تامین و توزیع ۶۶ جایگاه عرضه سوخت و ۵۲ جایگاه سی‌ان‌جی نیز با بازدید کارشناسان منطقه به صورت مطلوبی در جریان است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: