کد خبر : ۱۸۵۵۰۱
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو تشریح کرد:
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو از تصویب مدل مالی طرح‌های آب و برق و فاضلاب در کارگروه واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای برای انجام مراحل فراخوان خبر داد.
به گزارش بورس نیوز، محسن بختیار، با اشاره به برگزاری دومین جلسه کارگروه واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای حوزه صنعت آب و فاضلاب، آب و برق موضوع تبصره 19 قانون بودجه سال 97، گفت: این نشست با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، وزارت دادگستری، وزارت امور اقتصادی و دارایی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و شرکت‌های مادرتخصصی به ریاست وزیر نیرو برگزار شد.

وی افزود: در این نشست گزارشات و فرمت فراخوان دو طرح نیروگاه برق‌آبی سوله دوکل و ارس مصوب و مقرر گردید اقدامات لازم جهت انجام فراخوان در چارچوب قوانین و مقررات صورت پذیرد.
بختیار ادامه داد: همچنین مدل مالی چهار طرح سد هایقر، نیروگاه‌های برق‌آبی گاوشان، خداآفرین و سد قیز قلعه سی تصویب و برای برگزاری فراخوان واگذاری این طرح‌ها، به دستگاه اجرایی ذیربط ابلاغ شد.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو اضافه کرد: در حوزه طرح‌های صنعت آبفا نیز انجام فراخوان برای طرح‌های آبرسانی مدول سوم تصفیه‌خانه آب کرج، احداث تصفیه‌خانه آب شهر محلات و آبرسانی به شهر ارومیه به همراه 23 طرح حوزه فاضلاب تصویب گردید. در این بخش کارگروه، کلیات واگذاری طرح آبرسانی به شهرهای استان اصفهان و طرح فاضلاب شیراز را هم مصوب نمود و مقرر شد دستگاه‌های اجرایی مربوطه مدل مالی و گزارش تصمیم واگذاری هر طرح را تهیه تا در جلسه آینده کارگروه واگذاری مطرح و مصوب شود.

بختیار تاکید کرد: با توجه به اهمیت طرح‌های تجدیدپذیر، کارگروه، مدل مالی و اجرای فراخوان دو طرح نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر و 34 واحد نیروگاه بادی را با اخذ نظر سازمان برنامه و بودجه تصویب نمود.

وی در پایان گفت: حجم سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای تکمیل طرح‌های مصوب توسط بخش خصوصی بالغ بر 140 هزار میلیارد ریال می‌باشد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: