تعداد بازدید : ۱۲۴۶
کد خبر : ۱۸۵۷۷۱
ساعت پنج‌ونیم/ 60؛
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به بازگشایی دبالک تا بازی جدید بانک‌ها.
به گزارش بورس‌نیوز، هنوز آتش کشت و صنعت دشت مغان فروکش نکرده که سخن از مثلث‌بازی برای تصاحب آن شده است.

در ساعت پنج‌ونیم هفته گذشته این کُد ارائه شد که پس از دستور دادستان اردبیل مبنی بر توقف این واگذاری، تازه‌ترین خبرها  از شیرین شدن این واگذاری برای مالک شیرین‌عسل حکایت دارد اما این فرد که دوستی عمیقی با مدیر سرمایه‌گذاری ملی ایران دارد باب بحث جدیدی را باز کرد.

البته شاید «سلطان» جدیدی در مبحث خصوصی‌سازی شکل بگیرد و در آینده نزدیک شاهد یک دادگاه دیگر باشیم چراکه معدن‌داری که به‌عنوان مالک جدید آلومینیوم المهدی و طرح هرمزال معرفی شده بود، در یکی از اضلاع این مثلث قرار گرفته است.

حال باید نظاره کرد که آن دوستی که مطرح می‌کرد برای همیشه بازنشسته می‌شوم اینبار در پس بازنشستگی، مُهره‌هایی از جنس تولید را تغییر می‌دهد.

بازگشایی دبالک

نماد «دبالک» امروز مثبت بازگشایی شد اما طبق شنیده‌ها در حالی که این نماد به خوبی معامله شده اما پشت تنها یک‌نفر بوده و فروشنده دیگری هم ندارد.

بازی بانک‌ها

در راه‌پله‌های بانک‌ها سخن از این گفته می‌شود که در گروه‌های بانکی و نمادهای فعال چند روزه بازار تنها بخاطر بازارگردانی با پول سپرده‌گذاری بوده و اینکه اغلب حقیقی‌ها در یکی از بانک‌های خصوصی‌شده فروختند این شائبه ژورنالیستی را رشد می‌دهد که نکند دسترسی به اطلاعات نهانی سهم 80 تومانی را 261 تومان کرده باشد.

 خودروسازان با ماشین مشتی ممدعلی

اوضاع تولید خودروسازان طبق آمارهایی که از سوی خودشان ارائه می‌شود اصلا رضایت‌بخش نیست اما نمکی بر زخم پاچیده شده به نام شماره‌گذاری و ارائه پلاک از سوی پلیس راهور ؛ طبق شنیده‌ها پلیس به خودروسازان پلاکی ارائه نمی‌کند و حجم مطالبات مردمی از خودروسازان بالا رفته و متقاضیان خودرو بین نمایندگی‌، احراض هویت و پلاک‌گذاری بین یک چرخه درگیر شده‌اند؛ ناگفته نماند که خودروهای مدل روز و البته با برند خارجی این خودروسازان گویا استانداردها را پاس نکرده و مشتریان را درگیر پلاک‌گذاری کرده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: