تعداد بازدید : ۶۴۲
کد خبر : ۱۸۵۷۷۵
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت:
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: قیمت خرید تضمینی محصول گندم تولیدی کشاورزان باید کارشناسی شده باشد و به این موضوع اعتقاد داریم که قیمت گندم در سال‌های اخیر مطابق با افزایش نرخ تورم موجود شاهد افزایش قیمت نبوده است.

به گزارش بورس نیوز، علی وقف‌چی در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی گندم، گفت: قیمت خرید تضمینی محصول گندم تولیدی کشاورزان باید کارشناسی شده باشد و به این موضوع اعتقاد داریم که قیمت گندم در سال‌های اخیر مطابق با افزایش نرخ تورم موجود شاهد افزایش قیمت نبوده است.

گندم با امنیت غذایی و ملی کشور ارتباط دارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل افزایش نرخ تورم، هزینه کاشت، داشت و برداشت گندم به عنوان یک محصول کشاورزی استراتژیک بالا رفته، تصریح کرد: گندم قوت قالب جامعه محصوب می‌شود و با امنیت غذایی و ملی کشور ارتباط دارد.

کمیسیون کشاورزی به دنبال افزایش نرخ خرید تضمینی گندم

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس دهم با اشاره به اینکه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با قدرت تمام به دنبال این است که در قیمت خرید تضمینی گندم تجدید نظر شود، ادامه داد: محصول گندم حداقل باید با قیمت کارشناسی شده از کشاورزان به صورت تضمینی خریداری شود در غیر این صورت متضرر می‌شوند.

وزارت جهاد کشاورزی قول‌های در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی داده شد

این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: از سوی وزارت جهاد کشاورزی و سایر نمایندگان دولت در مجلس شورای اسلامی قول‌های در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی داده شده است که امیدواریم به آن عمل کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد:اگر دولت برای سال آینده اقدام به افزایش خرید تضمینی گندم نکند در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 باید قیمت گندم حدودا 2 هزار تومان برای هر کیلوگرم گندم مدنظر قرار گیرد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: