کد خبر : ۱۸۵۹۹۱
در آخرین روز کاری هفته؛
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
امروز چهارشنبه ۱۲ دی‌ماه بازارهای اول و دوم فرابورس میزبان تغییر مالکیت ۳۵۸ میلیون سهم به ارزش بیش از یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال بودند.

به گزارش بورس نیوز، امروز چهارشنبه ۱۲ دی‌ماه بازارهای اول و دوم فرابورس میزبان تغییر مالکیت ۳۵۸ میلیون سهم به ارزش بیش از یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال بودند.

ادامه مبادلات سهام در بازار پایه نیز به نقل‌وانتقال بیش از ۴۴۶ میلیون سهم در تابلوهای الف، ب و ج این بازار انجامید که ارزش این معامله‌ها به ۹۷۷ میلیارد ریال رسید.

نگاهی به جدول افزایش و کاهش قیمت نمادهای فرابورسی حاکی از آن است که نمادهای «بپاس» و «غفارس» به ترتیب از گروه‌های بیمه و صندوق بازنشستگی به‌جز تامین اجتماعی و محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر، بیشترین رشد قیمت و در سمت مقابل نماد ذوب بیشترین افت قیمت را تجربه کرده است.

نماد ذوب در عین حال بیشترین تاثیر را در افت ۷ واحدی آیفکس در روز جاری بر جای گذاشت و با وجود حمایت ۵ واحدی از جانب نمادهای «دماوند» و «ارفع» از شاخص کل فرابورس، این نماگر نسبت به روز گذشته کاهش یافت و در ارتفاع ۱۸۷۵ قرار گرفت.

امروز ۵ درصد از سهام غیرمدیریتی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در نماد معاملاتی «سپرده ۴» به صورت بلوکی معامله شد.

همچنین شنبه هفته آتی ۳۲ درصد از سهام مدیریتی غیرکنترلی شرکت پخش البرز با قیمت پایه کل ۸۷۰ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال از طریق بازار دوم فرابورس ایران، عرضه می‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: