تعداد بازدید : ۱۱۵۹
کد خبر : ۱۸۶۰۸۳
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین معرفی شد:
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
تیپیکو به منوال یک سال گذشته و با شیبی رو به رشد و سازنده پیش خواهد رفت.
به گزارش بورس نیوز ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) دکتر پویا فرهت را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تیپیکو) معرفی کرد.

بدین ترتیب با حکم محمد رضوانی فر به دکتر پویا فرهت به عنوان نماینده شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی درهیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (سهامی عام) برهماهنگی سایر اعضای هیئت مدیره شرکت در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت و قانون تجارت و با رعایت صرفه و صلاح شرکت مذکور و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تاکید شده است. 
 پویا فرهت ۳۹ ساله دارای مدرک دکترای داروسازی دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد کسب و کار از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۱۷ سال حضور مستمر در صنعت دارو درپی انتصاب رضوانی فر مدیرعامل سابق تیپیکو به عنوان مدیرعامل جدید شستا به سمت مدیرعاملی بزرگترین هلدینگ دارویی کشور منصوب شده است. 
ازجمله سوابق فرهت،  مدیریت و مسئولیت در شرکت‌های دارویی البرز با دستاوردهای (سه سال پیاپی سودآورترین شرکت صنعت و دو بار شرکت اول کل مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و  شرکت سبحان دارو) به عنوان بهترین شرکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در 6 ماهه اول 97 ، بهستان تولید ، البرز زاگرس ، البرز بالک ، پخش رازی و شرکت KBC است.
فرهت در نخستین اظهار نظر رسمی خود پس از انتصاب به مدیرعاملی تیپیکو گفت: تیپیکو به منوال یک سال گذشته و با شیبی رو به رشد و سازنده پیش خواهد رفت.
وی افزود: با خوشبینی و امید به آینده این مسوولیت را قبول کردم و با تایید اصلاحات دکتر رضوانی‌فر در یک سال گذشته، همان روند را ادامه خواهم داد؛ من روندها را در تیپیکو رو به رشد دیدم و تمام تلاشم را خواهم کرد که آن دمای سازنده و هارمونی مثبت را حفظ کنم.
مدیرعامل «تیپیکو» اضافه کرد: وضعیت اقتصادی کشورمان حساس‌تر از گذشته شده است و ما باید با آن دید ملی به مجموعه خود نگاه کنیم و جایگاه ارزنده شرکت‌ها را حفظ کنیم و از مدیران گروه بخواهیم که به فعالیت‌هایشان با قدرتی مضاعف ادامه بدهند و چراغ آینده را روشن نگاه دارند.
وی افزود: طبیعتا فرصت تکمیل سبد، به روز شدن فعالیت‌ها و اصلاح معضلات و تغییرات مثبت بیش از پیش فراهم است و من هم با تجربیاتی که از هم‌نفسی و مسیر پر فراز و نشیب صنعت کسب کرده‌ام، با تمرکز روی موارد سازنده، کار را پیش خواهم برد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: