تعداد بازدید : ۱۵۶۹
کد خبر : ۱۸۶۱۱۲
ساعت پنج‌ونیم/ 64؛
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به شفاف‌سازی که گره‌ها رو کور کرد تا 6 میلیارد دلاری پتروشیمی‌ها به نیما آمد.
شفاف‌سازی که گره‌ها را کور کرد/ رییسی که به نعل و میخ می‌کوبد
به گزارش بورس‌ نیوز، شنیده می‌شود قالیباف‌اصل و هامونی در دورنهایی شایعات برای تصاحب صندلی چرمی ساختمان ملاصدرا قرار گرفته‌اند و این دو نفر در صدر آخرین حرف‌های درگوشی قرار دارند.

شهرک‌غرب کماکان خبرساز است

درحالی که با تن‌نازی‌های شگرف مدیری سعی در کی‌بود‌کی‌بود من نبودم دارد، خبری جالبی رسیده که اگر واقعیت داشته باشد گویا بُمبی در قانون اصل44 گذاشته‌اند؛ نشنیده بگیرید "ابطال تمام واگذاری‌های چند سال قبل" وای که اگه این شایعه رنگ واقعیت را بگیرد نقش دستگاه قضا چه مقدار می‌تواند در این عرصه پُررنگ باشد.

فعلا مدیران یکی به نعل و یکی به میخ می‌زنند و آدرسی اشتباه را به مدعی‌العموم می‌دهند اما حساب خواهرزاده و فک‌فامیل بازی مانند لالایی نخ‌نمایی شده که دیگر کودکی را به خواب نمی‌برد.

این راهم از راه‌پله‌های سخنگو نشنیده بگیریم که شورای عالی اصل44 نیز وقفه‌ای بر این موضوعات می‌اندازد چراکه پای دولتی‌ها هم گیر است زیرا زمانی که فامیل آقای وزیر از معوقات آقای خاص را در سال‌های دور چشم‌پوشی کرده و نمی‌بیند تا وزیر بخاطر طایفه‌بازی رای کسب کند؛ البته ابهام دشت مغان و تاریخ انتقال دارایی و گزارش‌های حسابرسی شده آن نیز شاید یکی از کلید‌های حل این معما باشد.

شفاف‌سازی که گره‌ها رو کور کرد

فسخ معامله مورخ 31‏/06‏/1394 و استراداد سهام واگذارشده شرکت مولد نیروگاهی تجارت فارس از زیرمجموعه‌های بانک‌تجارت حسابی داغ بود چراکه حکم بر محکومیت تضامنی خواندگان ( شرکت‌های فروآلیاژ گنو و ... ) به استرداد 8،429،081،429 تعداد سهم مورد معامله و پرداخت مبلغ 1،500 میلیارد ریال بابت خسارت عدم ایفای تعهدات قراردادی و پرداخت سایر هزینه ها از جمله خسارات دادرسی و ... صادر گردیده است.

جالب آنجاست که اگر واگذاری‌ها ایرادی نداشته چرا تضمینی با حساب‌وکتاب گرفته نشده و ملک به‌عنوان وجه‌المعامله پای میز کار می‌آید البته ناگفته نماند که پای یکی از آقایان در قضیه آلومینیوم المهدی نیز اینجا در کار است؛ خلاصه داستان نیروگاه و برق از آنجایی نشات گرفته که کارخانه‌ای نیاز به برق داشت و نیروگاهی برای واگذاری وجود داشت، البته ما هم ماجرای تهاتر شمش و رسوب آلومینیوم را نمی‌فهمیم، اندازه شنیده‌ها فقط عرض کردیم.

 6 میلیارد دلاری که از پتروشیمی‌ها به نیما آمد

نماینده‌ای از دیار بهارستان‌نشینان امروز ابراز کرد که نباید اطلاعات دخل و خرج کشور به دست توطئه‌کنندگان برسد اما به دلیل وجود این سامانه اطلاعات محرمانه‌ای به دست کشورهای غربی رسید اما آمار ارائه شده در خصوص ورود ارز توسط پتروشیمی‌ها از سامانه نیما مورد تایید است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.