کد خبر : ۱۸۶۱۵۸
در حاشیه بازدید وزیر ارتباطات از شرکت خدمات انفورماتیک؛
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری صبح امروز یکشنبه از دستاوردهای بانک مرکزی و شرکت خدمات انفورماتیک بازدید کرد.
به گزارش بورس نیوز، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز به منظور بازدید از دستاوردهای بانک مرکزی و شرکت خدمات انفورماتیک در زمینه فناوری اطلاعات با همراهی ناصر حکیمی، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی،امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در بخش انفورماتیک و ابوطالب نجفی، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک بازدید کرد و با اشاره به تحولات نظام بانکی و استفاده از سیستم های الکترونیکی در شبکه بانکی، افزود: سیستم بانکی کشور با  انقلاب مواجه شده و ارایه خدمات به مردم ارتقا یافته است.

وی با تاکید بر اهمیت افزایش تعامل بانک مرکزی در ارائه خدمات بر بستر دولت الکترونیک، گفت: دولت الکترونیک در تسهیل ارائه خدمات بانکی نقش بزرگی را ایفا می‌کند و بانک مرکزی نیز افزایش تعامل را به عنوان یک اولویت باید بر اساس دستور عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی پیگیری کند.

در این بازدید، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارشی از دستاوردهای بانک مرکزی را در مرکز امنیت شبکه و فوریت‌های مشاهده و بر ضرورت افزایش همکاری میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بانک مرکزی تاکید کرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: