تعداد بازدید : ۷۷۱
کد خبر : ۱۸۶۳۰۶
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: طی9ماهه سال­ جاری در بخش صنعت245فقره پروانه بهره‌برداری صادر شده است.

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا حاجی‌پور، اظهار کرد: طی9ماهه سال­ جاری در بخش صنعت245فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری 13.3 هزار میلیارد ریال و اشتغال3501 نفر صادر شده که به ترتیب 30، 70 و 21 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

وی همچنین افزود: طی9 ماهه سال جاری تعداد534فقره جواز تأسیس با پیش‌‌بینی سرمایه‌گذاری حدود 53 هزار میلیارد ریال و پیش ‌بینی اشتغال بیش از15 هزار نفر صادر شده ‌است که نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 9.4،22 و 5.3 درصد رشد نشان می‌دهد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در درخصوص طرح‌های دردست اجرا دراستان مرکزی نیز گفت: تعداد 850 طرح با سرمایه‌گذاری 84200میلیارد ریال و اشتغال37188 نفر در دست اجرا می‌باشد.

حاجی‌پور مهمترین اقدامات این سازمان در 9 ماهه سال جاری برشمرده و گفت: رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان در کار گروههای اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل، پیگیری جهت پرداخت حقوق معوق کارکنان کارخانجات، برگزاری نشست‌های کارشناسی در شهرستان‌های مختلف جهت رفع موانع تولید واحدهای تولیدی، پیگیری جهت وصول حقوق دولتی معادن، راه‌اندازی واحد‌های راکد استان، نظارت بر توزیع اقلام پرمصرف خانوارهای استان، تهیه و تامین و توزیع لاستیک سنگین و سبک، توجه ویژه به شرکت دانش‌بنیان، تجلیل از صادرکنندگان نمونه ملی و استانی، اهدای تندیس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به شرکت‌های منتخب و برتر و ..... از مهمتزین اقدامات این سازمان در 9 ماهه سال جاری بوده است .


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: