کد خبر : ۱۸۶۶۷۱
در پاییز امسال صورت گرفت؛
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
رئیس هیات مدیره شرکت بیمه دانا با تأکید برضرورت افزایش سرمایه این شرکت به منظور ارتقای ظرفیت نگهداری ریسک و بهره‌مندی از ظرفیت قبولی اتکایی، از تحقق 30 درصدی بودجه در سه ماه اخیر خبر داد.
به گزارش بورس نیوز، رضا جعفری در جلسه شورای مدیران با تشریح عملکرد و مصوبات هیأت مدیره گفت : با ورود مجدد کاردگر به شرکت ، شاهد تحولات مثبت و امیدوارکننده‌ای بودیم که تحقق30 درصدی بودجه درفصل پائیز یکی از تحولات مثبت به شمار می‌رود .

وی افزود : این در حالی است که در 6 ماه اول سال جاری مجموعاً 47 درصد بودجه محقق شده بود، اما در مدت یاد شده به طور متوسط هر ماه 10 درصد از بودجه پیش بینی محقق شده است .

رئیس هیات مدیره بیمه دانا اظهار داشت : همچنین در 9 ماه اخیر، متوسط رشد آماری شرکت به 29 درصد رسیده که ناشی از رشد 55 درصدی فروش در سه ماهه اخیر است .

جعفری ، ضرورت تقویت حس کارمحوری و نهادینه شدن آن در تمامی ابعاد شرکت را مورد تأکید قرارداد و ابراز امیدواری کرد : با اقدامات انجام شده و تقویت حس همکاری و همدلی ، کارنامه مطلوب و امیدوارکننده‌ای به سهامداران شرکت ارائه شود .

وی تشکیل کمیته‌های ریسک ، جبران خدمات کارکنان ، تطبیق مقررات و حسابرسی داخلی که مورد تأکید اساسنامه حاکمیت شرکتی است، را از اقدامات مهم و مثبت اخیر بر شمرد .

وی افزود : این کمیته‌ها تصمیمات و اقدامات خوبی را در جهت بهبود وضعیت شرکت در ابعاد مختلف اتخاذ خواهد کرد که در  بعد منابع انسانی ،تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی و تدوین نظامنامه جامع منابع انسانی بمنظور انضباط بخشی حوزه مذکور و در بعد مدیریت ریسک، تشکیل پرتفوی مناسب و اقتصادی  از موارد مهمی بوده که توسط این کمیته‌ها تاکنون اتخاذ تصمیم شده است .

رئیس هیأت مدیره بیمه دانا تأکید کرد : در طول 9 ماه اخیر مجموعاً 38 جلسه رسمی هیأت مدیره برگزار شده که درآن 251 دستور کار مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت از بین آنها 188 بند مصوب شده که 102 مصوبه آن در حوزه فنی و حقوقی ، 66 مصوبه در حوزه اقتصادی و مالی، پشتیبانی و  اداری  و 20 مصوبه دیگر نیز در حوزه سیاستگذاری بوده است
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: