تعداد بازدید : ۱۵۴۷
کد خبر : ۱۸۶۸۰۶
ساعت پنج‌ونیم/ 72؛
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
ساعت پنج و نیم امروز نیم‌نگاهی دارد به اعتراض‌ مشتریان خودروسازانی که به وزارت صمت کشیده شد تا عرضه‌اولیه جدید در هفته آینده بازارسرمایه.
معاونتی با طعم 6ماه آب‌نمک/ بازپرداختی منصفانه
به گزارش بورس‌نیوز، امروز انتصاب‌های در وزارتخانه کنار آب‌وآتش رخ داد که یکی از این افراد به مدت 6ماهی در آب‌نمک به وعده معاونت خوابیده بود تا به موعد مقرر بتواند بر یکی از کرسی‌های این وزارتخانه تکیه بزند.
این معاون شهرداری سابق در تیرماه به یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری ساختمان رفته و امروز پس از چند ماه جلوس، صندلی او را تغییر داده و حکم معاونت برای ایشان صادر کردند اما همه دوست دارند که ببیند در شرکت بین‌المللی توسعه صنعت ساختمان چه شگفتایی رخ داده که مدیری در حد وزارتخانه از آن انتخاب می‌شود یا شاید هم انتخاب‌ها همان روال گذشته را داشته و معیاری برای آن وجود ندارد.

راه‌روهای سخنگو از سمیه گفتند
زمانی که معترضان به تحویل خودروها امروز به ساختمان سمیه آمدند تا اعتراض کنند، وزیر نیز به جمع آنها آمد و باردیگر وعده داد که گرانی برای خودروهای تحویلی وجود ندارد و باید خودروسازان با قیمت ثبت‌نامی خودرو ارائه کنند، وزیر جان وقتی در بدنه انتصابی شما یکدفته از سمت خودروسازان مدیر می‌آورید، مگر خودرویی‌ها به فرمان شما گوش می‌کنند؛ پس فردا اگر قیمت بالاتر نرود، صلوات.

عرضه اولیه جدید در راه است
لوتوس پارسیان در تاریخ هشتم دی ماه ۹۷ با سرمایه ۵ هزار میلیارد ریال در بازار دوم بورس اوراق بهادار پذیرش شد و قرار است ۱۰ درصد از سهام شرکت معادل ۵۰۰ میلیون سهم در بورس تهران و به روش ثبت سفارش (book building) عرضه شود.
کارگزاری پارسیان نیز زحمت این امر را کشیده تا عرضه از طریق شبکه کارگزاری‌های عضو بورس اوراق بهادار انجام خواهد شد.تامین سرمایه‌ای جدید در راه است

خبر خوبی برای بازپرداخت بدهی‌های ارزی
بنا قرار دادن دلار ۴۲۰۰ تومان برای بازپرداخت بدهی ارزی یکی از خبرهایی بود که بسیاری از فعالان اقتصادی منتظر آن بودند زیرا شاید مانند سال‌های گذشته زمانی که اقتصاد به تلاطمات تحریمی و غیره برخورد کرد، افرادی که حتی حقوق دلاری دریافت می‌کردند مانند کشتیرانی از طرف بانک‌های ایرانی دلار را به نرخ دولتی تحویل می‌گرفتند اما شاید این رویه برای بازپرداخت بدهی‌ها عکس می‌شد و بجای آنکه مطالبات با نرخ ۴۲۰۰ پرداخت شود نرخ‌های نیمایی و نرخ آزاد برای تجار محاسبه می‌شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.