تعداد بازدید : ۶۷۵
کد خبر : ۱۸۶۹۵۴
مدیرامور سهام پتروشیمی نوری در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
مدیرامور سهام پتروشیمی نوری گفت: فرآیند عرضه سهام پتروشیمی نوری براساس فرآیند عادی سازمان بورس در حال انجام بوده اما از نظر عرضه‌کنندگان فعلا شرایط مناسب برای عرضه سهام این شرکت فراهم نیست.

به گزارش بورس نیوز، از آغاز سال جاری زمزمه‌هایی در خصوص ورود پتروشمی نوری به بورس شنیده می شد که در آبان ماه و با ثبت این شرکت با نماد نوری در فهرست نرخ‌های تابلوی بازار دوم بورس اوراق بهادار این زمزمه‌ها و شایعات رنگ واقعیت به خود گرفت لذا بر این اساس انتظار می‌رفت که یک هفته پس از درج این نماد در تابلوی بورس سهام آن نیز در این بازار عرضه شود اما متاسفانه تا به امروز افراد حقیقی و حقوقی که قصد خرید سهام این شرکت را دارند همچنان در صف انتظار ایستاده اند.

در این خصوص محسن پیرزاد مدیر امور سهام شرکت پتروشیمی نوری به بورس‌نیوز گفت: مطمئنا اطلاعیه عرضه اولیه توسط سازمان بورس منتشر خواهد شد اما فعلا اقدامات اولیه برای ورود این شرکت به بورس در حال انجام است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در فرآیند عرضه اولیه این سهام اختلالی به وجود آمده است، گفت: خیر، فرآیند این عرضه براساس قوانین عادی بورس در حال انجام بوده اما از نظر عرضه‌کنندگان فعلا شرایط مناسب برای عرضه سهام این شرکت فراهم نیست.

پیرزاد تاکید کرد: در حال حاضر بازار در شرایط مناسبی نیست اما شرکت اقدامات لازم برای ورود به بازارسرمایه را انجام می‌دهد.

مدیرامور سهام پتروشیمی نوری با بیان اینکه سهامداران شرکت باید براساس شرایط در خصوص زمان عرضه اولیه تصمیم بگیرند، افزود: در این خصوص سازمان بورس همکاری‌های لازم را انجام داده و منتظر عرضه سهام پتروشیمی نوری است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سهام این شرکت تا پایان سال عرضه خواهد شد، گفت: امکان عرضه‌اولیه این شرکت تا قبل از پایان سال وجود دارد ولی به طور قطع نمی توان در این زمینه اطلاع‌رسانی انجام داد زیرا این شرکت تصمیم‌گیرنده نهایی برای عرضه سهام نیست و فروشنده سهام باید در خصوص صرفه اقتصادی عرضه سهام در شرایط فعلی تصمیم گیری‌های لازم را انجام دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: