کد خبر : ۱۸۷۳۹۳
در 10 ماه سال جاری صورت گرفت؛
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری گفت: متراژ حفر چاه‎های نفت و گاز با کاربست دکل‎های ناوگان این شرکت در ۱۰ ماه امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور به ۱۵۶ هزار و ۴۱۳ متر رسید.

به گزارش بورس نیوز، محمد آلخمیس در بیان عملکرد این شرکت در بخش عملیات حفاری گفت: متراژ حفر چاههای نفت و گاز با کاربست دکلهای ناوگان این شرکت در ۱۰ ماه امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور به ۱۵۶ هزار و ۴۱۳ متر رسید.

وی اظهار کرد: از این تعداد چاه ۵۲ حلقه توسعهای (جدید) و ۵۹ حلقه تعمیری است که ۷۹ حلقه آن در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان بزرگ‌ترین کارفرمای این شرکت حفاری و تکمیل شد.

آلخمیس همچنین به حفر و تکمیل ۱۴ حلقه چاه در میدان‌های نفتی که توسعه آنها از سوی شرکت مهندسی و توسعه نفت در دست اجرا است، ۶ حلقه در حوزه فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران، دو حلقه در میدان‌های تحت سرپرستی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و ۱۰ حلقه در قالب پروژهای از جمله در شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت نفت و گاز پارس اشاره کرد.

سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری گفت: به منظور اجرای پروژه هشت حلقه چاه اکتشافی در وسعت عملیاتی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، دو دستگاه حفاری سنگین شرکت در دو منطقه خنج در استان فارس و شادگان در استان خوزستان به‌کار گرفته شد که حفاری دو حلقه چاه طبق برنامه زمانبندی دنبال میشود و همچنین یک دکل دیگر برای آغاز حفاری شش حلقه چاه اکتشافی در قالب پروژه جدید به‌زودی با انتقال به موقعیت تعریف شده وارد مدار عملیات میشود.

وی با اشاره به تلاشهای کارکنان این شرکت در بخشهای عملیاتی، فنی و مهندسی و پشتیبانی برای تحقق برنامههای تبیین شده، افزود: در این مدت حفاری ۱۰ حلقه چاه ۷۹ روز زودتر از برنامه کارفرما به پایان رسید که از نظر اقتصادی ارزش قابل توجهی دارد.

آلخمیس با بیان اینکه شرکت ملی حفاری هماکنون ۷۲ حفاری خشکی و دریایی فوق‌سنگین، سنگین و سبک در تملک دارد، اظهار کرد: دکلهای حفاری این شرکت هم‌اکنون در مناطق عملیاتی استانهای خوزستان، ایلام، فارس، بوشهر و هرمزگان در حال حفر چاههای توسعهای توصیفی - اکتشافی و تعمیری تکمیلی هستند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
در مجمع عمومی

در مجمع عمومی "سپاها" چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.