کد خبر : ۱۸۷۴۰۳
مدیرعامل طرح اوره و آمونیاک هنگام گفت:
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
مدیرعامل طرح اوره و آمونیاک هنگام گفت: پیشرفت فیزیکی فاز یک پتروشیمی هنگام با تولید سالانه ۷۲۶ هزار تن آمونیاک را ۷۰ درصد عنوان کرد و گفت: فاز دوم طرح با ظرفیت اسمی ۱۱۵۵ هزار تن اوره ۴۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش بورس نیوز، امیرمسعود جمشیدی، پیشرفت فیزیکی فاز یک پتروشیمی هنگام با تولید سالانه ۷۲۶ هزار تن آمونیاک را ۷۰ درصد عنوان کرد و گفت: فاز دوم طرح با ظرفیت اسمی ۱۱۵۵ هزار تن اوره ۴۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون پیشرفت کلی طرح ۷۰ درصد و مطابق برنامه از پیش تعیین شده بدون تاخیر در حال اجراست، افزود: این طرح با برآورد سرمایه کلی ۵۳۰ میلیون یورو اجرایی شده است.

جمشیدی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات مالی در حال پیگیری استفاده از منابع مختلف هستیم، اظهار کرد: این طرح در زمان مقرر به بهره‌برداری خواهد رسید و از خام‌فروشی مواد اولیه جلوگیری خواهد شد.

وی میزان افراد شاغل در اجرای پروژه را۴۱۰ نفر عنوان کرد و گفت: این افراد به‌صورت مستقیم در فرآیند ساخت با این طرح همکاری می‌کنند و یکی از افتخارات مجموعه ۴ میلیون نفر ساعت فعالیت بدون حادثه تاکنون بوده است.

پتروشیمی هنگام با ظرفیت تولید روزانه ۲۲۰۰ تن آمونیاک در فاز اول و ۳۵۰۰ تن اوره و گرانول در فاز دوم در حال آماده‌سازی در زمینی به مساحت ۲۵ هکتار در فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پارس (عسلویه) است و پیش‌بینی می‌شود مطابق برنامه از پیش تعیین شده فاز اول آن اسفند ۹۸ و فاز دوم آن شهریور ۹۹ به بهره‌برداری برسد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
حقیقی های

حقیقی های "سپید" تا پایان سال فرصت دارند

شرکت سپید ماکیان از برنامه پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
مجمع

مجمع "وصندوق" برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "غپینو" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.