تعداد بازدید : ۸۷۲
کد خبر : ۱۸۷۴۴۴
آبسیم و PSPها
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
این شرکت طی 10 ماه گذشته از سال 97 به درآمد 6850 میلیارد ريالی دست یافت که معادل 89 درصد دوره 12 ماهه سال 96 است. این میزان فروش نسبت به 10 ماهه سال 96 حدود 661 میلیارد ريال معادل 11 درصد رشد نشان می‎دهد.

بر اساس بررسی های واحد سنجش و راه حلهای رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «تجارت الکترونيک پارسيان» در آخرین رتبه بندی انجام شده توسط نشریه معتبر Nilson Report موفق به کسب رتبه 35ام در بین شرکتهای PSP جهان شود و در ایران از نظر سهم جذب تعداد تراکنش پرداخت، رتبه 4ام را به نام خود زده است.

گردش «رتاپ» بر مدار صعود / سود این شرکت شارژ می‎شود

این شرکت طی 10 ماه گذشته از سال 97 به درآمد 6850 میلیارد ريالی دست یافت که معادل 89 درصد دوره 12 ماهه سال 96 است. این میزان فروش نسبت به 10 ماهه سال 96 حدود 661 میلیارد ريال معادل 11 درصد رشد نشان میدهد.

همانطور که در تصویر ذیل مشاهده میکنید، در تمام ماههای سال جاری درآمد «اجاره دستگاههای کارتخوان و کارمزد دریافتی از شاپرک و شتاب» تماما صعودی بوده و بهترین محل درآمدی این شرکت محسوب میشود.

«کارمزد دریافتی از کارتهای اعتباری» حجم چندانی از درآمدهای «رتاپ» را تشکیل نمیدهد اما در این بخش نیز روند رو به افزایش است.

اما «درآمد حاصل از فروش شارژ» تا آذر ماه در کانال صعود قرار داشته اما در دی ماه به یکباره افت کرده و به کمتر از 69 درصدی آذر ماه رسیده است.

گردش «رتاپ» بر مدار صعود / سود این شرکت شارژ می‎شود

در مجموع اوضاع «رتاپ» در سال جاری به مراتب بهتر از سال گذشته است. بر اساس بررسیها، در تمام ماههای سال 97 به جز آذر ماه، مجموع درآمد شناسایی شده بیش از مدت مشابه سال 96 بوده است.

گردش «رتاپ» بر مدار صعود / سود این شرکت شارژ می‎شود

بر اساس روال همیشگی شرکت های PSP که در ماههای آخر سال و به خصوص در روزهای نزدیک به نوروز، درآمدزایی آنها شتاب میگیرد، انتظار میرود در سال جاری نیز این اتفاق تکرار شود و این بار سطح درآمد «رتاپ» در یک ماهه اسفند از 800 میلیارد ريال فراتر رود.

در مجموع، آبسیم پیش بینی میکند در دوره 12 ماهه سال 97 به درآمدی در حدود 8200 میلیارد ريال دست یابد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: