تعداد بازدید : ۷۱۰
کد خبر : ۱۸۷۴۷۶
در گزارش دی ماه اتفاق افتاد؛
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
شرکت‌های صنعت و معدن در گزارش وضعیت‌های یک ماهه منتهی به ۳۰دی۱۳۹۷، سود ۳۵۹میلیارد و ۵۶میلیون ریالی را تجربه کرد و بهای تمام شده آن به ۷هزار و ۸۸۳میلیارد ریال رسید.

به گزارش بورس نیوز، شرکت‌های صنعت و معدن در گزارش وضعیت‌های یک ماهه منتهی به ۳۰دی۱۳۹۷، سود ۳۵۹میلیارد و ۵۶میلیون ریالی را تجربه کرد و بهای تمام شده آن به ۷هزار و ۸۸۳میلیارد ریال رسید.

در گزارش منتشر شده صورت وضعیت شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، این شرکت توانست با رشد ۳۸۳میلیارد و ۸۹۶میلیون ریال به بهای تمام شده ۷هزار و ۳۸۵میلیارد ریال دست یابد.

«وصنعت» اعلام کرد کل واگذاری‌های در مدت یک ماهه اخیر ۶۴۸میلیارد و ۱۹۲میلیون ریال بوده که این واگذاری با سود ۱۳۹میلیارد و ۸۴۳میلیون ریال همراه شده است.

این شرکت درآمد حاصل از سود سهام محقق شده را ۱۴۹میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال اعلام کرده است و مبلغ ۸۶۷میلیارد و ۴۰۵میلیون ریال سهام خریداری شده در دی ماه است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: