تعداد بازدید : ۱۱۶۷
کد خبر : ۱۸۷۵۶۹
مدیر عامل لاستیک بارز کردستان خبر داد:
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
مدیر عامل لاستیک بارز کردستان گفت: سرمایه مورد نیاز برای اجرای این طرح 93.7 میلیون یورو بوده که از این میزان 2.441 میلیارد ریال با نرخ بازگشت 24درصدی تامین شده است.

به گزارش بورس نیوز، میر سعید قاضی مدیرعامل لاستیک بارز کردستان در مراسم افتتاح خط تولید تایر سبز گفت: تولید 10 میلیون تایر یکی از اهداف راهبردی شرکت بارز به شمار می‌آید که صادرات آن باید در برنامه‌ریزی‌ها قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه کارخانه بارز کردستان از سال 88 و با حضور مقام معظم رهبری افتتاح شد، ادامه داد: این شرکت با همکاری بانک صنعت و معدن فعالیت خود را آغاز کرده و انتظار می‌رود باتوجه به اجرای طرح تولید تایر TBR ظرفیت تولید به 44000هزارتن افزایش یابد.

وی ادامه داد: سرمایه مورد نیاز برای اجرای این طرح 93.7 میلیون یورو بوده که از این میزان 2.441 میلیارد ریال با نرخ بازگشت 24درصدی تامین شده است.

مدیرعامل لاستیک بارز کردستان ادامه داد: در 9ماهه سال 1397 تولید کارخانه بارز کرمان 21.1درصد، بارز کردستان 20.1 درصد از کل مجموع تولیدی تایر در کشور بوده بنابراین این مجموعه توانسته نزدیک به 42درصد از تولید را در اختیار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه ظرفیت تولید این کارخانه به 30 هزار تن افزایش می‌یابد، افزود: در سال آینده 4میلیون حلقه تایر در این کارخانه تولید می‌شود.

قاضی با اشاره به دستاوردهایی همچون دریافت گرید B+ به همراه بارز کرمان برای خودروسازی سایپا و دریافت تاییدیه ایزو در اسفندماه، گفت: برای دست یابی به این دستاوردها باید ماشین‌آلات مورد نیاز تامین شود که در این زمینه نیز برای اولین بار دستگاه میکسر اینترمش در کارخانه نصب شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: