تعداد بازدید : ۱۳۴۹
کد خبر : ۱۸۷۵۷۱
رئیس سازمان ملی استانداد تاکید کرد:
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
طی تحریم‌هایی که دشمن ضد اقتصاد کشور تحمیل کرده، راه‌اندازی واحدهای تولیدی جدید خبر بسیاری خوشی بوده که می‌توان این ادعا را مطرح ساخت که در مسیر اقتصاد گام‌های مهمی برداشته شده است.
نیره‌سادات پیروزبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در مراسم افتتاح خط تولید تایر سبز در کارخانه بارز کردستان اظهارکرد: طی تحریم‌هایی که دشمن ضد اقتصاد کشور تحمیل کرده، راه‌اندازی واحدهای تولیدی جدید خبر بسیاری خوشی بوده که می‌توان این ادعا را مطرح ساخت که در مسیر اقتصاد گام‌های مهمی برداشته شده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر باید توجه داشت که اقتصاد کشور خواهان آن بوده که روی پای خود ایستادگی کند و طی 40سال گذشته نیز تنها هدف اقتصاد، خود باوری بوده است.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد: توسعه اقتصادی نیازمند گام برداشتن در مسیر استانداردها و اهداف تولیدی بوده زیرا زیربنای تولید مناسب و با کیفیت، استاندارد بوده و تمامی کشورهای پیشرفته نیز طبق استانداردهای روز حرکت می‌کنند.

پیروزبخت افزود: نوآوری و شکوفایی در فرهنگ اقتصادی جزو اهداف اساسی توسعه پایدار بوده و این هدف، در سازمان بین‌المللی استاندارد«ایزو» برنامه‌ریزی شده تا از این پس، نقشه راهی برای صنایع از نظر استاندارد طرح ریزی شده باشد.

وی اضافه کرد: نوآوری را نمی‌توان هیچگاه از دستور کار خارج کرد و امروز نیز شاهد آن بودیم که یک واحد تولیدی توانسته گام در مسیری بگذارد که باعث مرکز رشد در توسعه اقتصادی شود.

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: علارغم مشکلات، بنگاه های اقتصادی می توانند گام در مسیر مشکلات بگذارند و نباید استاندارد تنها در همین بنگاه اقتصادی ختم شود، انضباط یکی از عوامل محیطی مناسب بوده و حرکت در مسیر استانداردهای کلان نمونه‌ای می‌شود که یک بنگاه در چندین استان کشور فعال باشد و هر روز محصولات سبز را تولید کند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: