تعداد بازدید : ۱۲۵۰
کد خبر : ۱۸۷۵۷۱
رئیس سازمان ملی استانداد تاکید کرد:
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
طی تحریم‌هایی که دشمن ضد اقتصاد کشور تحمیل کرده، راه‌اندازی واحدهای تولیدی جدید خبر بسیاری خوشی بوده که می‌توان این ادعا را مطرح ساخت که در مسیر اقتصاد گام‌های مهمی برداشته شده است.
نیره‌سادات پیروزبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در مراسم افتتاح خط تولید تایر سبز در کارخانه بارز کردستان اظهارکرد: طی تحریم‌هایی که دشمن ضد اقتصاد کشور تحمیل کرده، راه‌اندازی واحدهای تولیدی جدید خبر بسیاری خوشی بوده که می‌توان این ادعا را مطرح ساخت که در مسیر اقتصاد گام‌های مهمی برداشته شده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر باید توجه داشت که اقتصاد کشور خواهان آن بوده که روی پای خود ایستادگی کند و طی 40سال گذشته نیز تنها هدف اقتصاد، خود باوری بوده است.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد: توسعه اقتصادی نیازمند گام برداشتن در مسیر استانداردها و اهداف تولیدی بوده زیرا زیربنای تولید مناسب و با کیفیت، استاندارد بوده و تمامی کشورهای پیشرفته نیز طبق استانداردهای روز حرکت می‌کنند.

پیروزبخت افزود: نوآوری و شکوفایی در فرهنگ اقتصادی جزو اهداف اساسی توسعه پایدار بوده و این هدف، در سازمان بین‌المللی استاندارد«ایزو» برنامه‌ریزی شده تا از این پس، نقشه راهی برای صنایع از نظر استاندارد طرح ریزی شده باشد.

وی اضافه کرد: نوآوری را نمی‌توان هیچگاه از دستور کار خارج کرد و امروز نیز شاهد آن بودیم که یک واحد تولیدی توانسته گام در مسیری بگذارد که باعث مرکز رشد در توسعه اقتصادی شود.

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: علارغم مشکلات، بنگاه های اقتصادی می توانند گام در مسیر مشکلات بگذارند و نباید استاندارد تنها در همین بنگاه اقتصادی ختم شود، انضباط یکی از عوامل محیطی مناسب بوده و حرکت در مسیر استانداردهای کلان نمونه‌ای می‌شود که یک بنگاه در چندین استان کشور فعال باشد و هر روز محصولات سبز را تولید کند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: