تعداد بازدید : ۱۰۶۳
کد خبر : ۱۸۷۶۱۲
در نشست کمیته مشاوران مدیریت مخازن مناطق نفت خیز جنوب انجام شد؛
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
در نشست اخیر کمیته مشاوران مدیریت مخازن این شرکت، طرح‎های توسعه ارائه شده از سوی شرکت‎های ملی مناطق نفتخیز جنوب و مپنا به منظور توسعه میدان‎های نفتی پارسی و پرنج مطرح و پیرامون این برنامه‎ها بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش بورس نیوز، در نشست اخیر کمیته مشاوران مدیریت مخازن این شرکت، طرحهای توسعه ارائه شده از سوی شرکتهای ملی مناطق نفتخیز جنوب و مپنا به منظور توسعه میدانهای نفتی پارسی و پرنج مطرح و پیرامون این برنامهها بحث و تبادل نظر شد.

بر اساس این گزارش، میدان پرنج بین میدان‌های کرنج و پارسی در ٧۵ کیلومتری شهر بهبهان و ۴٠ کیلومتری شهر رامهرمز قرار دارد و میدان پارسی نیز در منطقه فروافتاده دزفول جنوبی واقع شده که فاصله آن تا شهر اهواز ١۲۵ کیلومتر است. این میدان‌ها نفتی نسبتاً سبک دارند و سنگ مخزن آنها از نوع کربناته شکافدار است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: