تعداد بازدید : ۸۶۷
کد خبر : ۱۸۷۶۶۷
استیل مینت اعلام کرد:
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
چین ۴ تا ۱۰ فوریه در تعطیلات رسمی سال نو خواهد بود از این رو برخی عرضه کننده های چینی دیگر ورق گرم پیشنهاد نمی دهند و قیمت نیز در ثبات مانده است.
به گزارش بورس نیوز، اغلب فعالان بازار در جو تعطیلاتند و فعالیت زیادی در بازار دیده نمی شود.

قیمت فعلی ورق گرم صادراتی این کشور ۴۸۵ تا ۴۹۵ دلار هر تن فوب است. در بازار داخلی نیز در شرق این کشور قیمت ورق گرم ۳ دلار افت داشته و ۵۵۷ تا ۵۵۹ دلار هر تن درب کارخانه با مالیات بر ارزش افزوده است و در بازار تانگشان نیز در ۵۵۰ تا ۵۵۳ دلار در ثبات است.

آخرین قیمت ورق گرم چین در ویتنام نیز ۴۹۵ تا ۵۱۵ دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است. البته ویتنامی ها نیز در جو تعطیلات سال نو هستند و بازار فعالیتی ندارد.

ورق گرم صادراتی سی آی اس نیز روزهای اخیر تغییر قیمت نداشته ولی انتظار می رود محموله های حمل مارس با افزایش قیمت روبرو شوند. قیمت پیشنهادی فعلی ورق گرم سی آی اس ۴۴۵ تا ۴۶۵ دلار هر تن فوب است در حالی که یک هفته قبل ۴۴۰ تا ۴۶۰ دلار بود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: