کد خبر : ۱۸۷۷۱۴
امروز صبح انجام شد؛
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
استاندار خراسان رضوی در آیین بهره‌برداری از خط لوله انتقال گاز تربت حیدریه - کاشمر با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی یک طرح مردمی است، گفت: هنگامی که گاز به عنوان زیرساخت وارد روستاها می‌شود، به واسطه آن بیکاری هم کاهش خواهد یافت.

به گزارش بورس نیوز، علیرضا رزم‌حسینی در آیین بهره‌برداری از خط لوله انتقال گاز تربت حیدریه - کاشمر با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی یک طرح مردمی است، گفت: هنگامی که گاز به عنوان زیرساخت وارد روستاها می‌شود، به واسطه آن بیکاری هم کاهش خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه تنها راه نجات اقتصاد کشور، ساختن کشور با کمک شرکت‌های غیردولتی است، افزود: استان خراسان رضوی به ۱۲ منطقه اقتصادی تقسیم شده که برای هر منطقه یک مسئول توسعه اقتصادی تعیین شده است.

استاندار خراسان رضوی، توسعه زیرساخت‌ها از جمله توزیع برق و گاز را در زمره وظایف دولت‌ها دانست و تصریح کرد: اقتصاد خانوار روستایی باید توسط شرکت‌های توانمند و توسعه‌گرا انجام شود تا دانش اقتصادی را به مردم آموزش دهند.

استاندار خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد که در این استان مطابق الگوی مورد تایید مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری بتوانیم روستاها را توانمند و آباد کنیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: