تعداد بازدید : ۵۷۴
کد خبر : ۱۸۸۰۰۰
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت:
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: کیفیت بنزین توزیعی کشور مناسب است و وضع مطلوبی دارد. آزمایش‌هایی در این خصوص در فصل تابستان انجام دادیم و مشکلی مشاهده نشد، نمونه‌برداری‌هایی نیز به‌تازگی انجام شده که نتیجه آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

وضعیت مطلوب بنزین توزیعی کشور

به گزارش بورس نیوز، نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، در نشست خبری، گزارشی از عملکرد چهل ساله این سازمان پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ویژه در پنج سال اخیر ارائه کرد و گفت: این سازمان در چند سال گذشته فعالیت‌های زیادی در بخش استانداردسازی انجام داده که از نمونه‌های آن می‌توان به استانداردسازی جایگاه‌های توزیع گاز طبیعی (سی‌ان‌جی)، استانداردسازی نازل‌های سوخت مایع، بازرسی از نحوه فعالیت موتورخانه‌ها و نوسازی و از رده خارج کردن سیلندرهای گاز مایع اشاره کرد.

وی به موضوع کیفیت بنزین کشور اشاره کرد و افزود: بسیاری از اصحاب رسانه از این موضوع آگاهی دارند، اما در این نشست نیز تاکید می‌کنم که کیفیت بنزین توزیعی کشور مناسب است و وضع مطلوبی دارد. آزمایش‌هایی در این خصوص در فصل تابستان انجام دادیم و مشکلی مشاهده نشد، نمونه‌برداری‌هایی نیز به‌تازگی انجام شده که نتیجه آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به موضوع سوخت خودروها و آلایندگی‌ها اشاره و تصریح کرد: رسیدگی به این موضوع مربوط به سازمان حفاظت محیط زیست است، اما این سازمان با وزارت نفت همکاری‌های گسترده‌ای دارد و کیفیت بنزین نیز کماکان ازسوی سازمان ملی استاندارد پیگیری می‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: