تعداد بازدید : ۱۲۰۸
کد خبر : ۱۸۸۰۶۲
مدیرعامل تامین سرمایه‌نوین در گفت‌وگو با بورس‌نیوز خبر داد:
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
مدیرعامل تامین سرمایه نوین گفت: افزایش سرمایه 200 میلیارد تومانی از محل مطالبات و آورده‌های نقدی سهامداران در دستور کار شرکت قرار دارد.
افزایش سرمایه 200 میلیارد تومانی

ولی نادی قمی مدیرعامل تامین سرمایه نوین در گفت‌و‌گو با خبرنگار بورس نیوز گفت: توجیه افزایش سرمایه این شرکت در حال نگارش بوده که پس از تایید اعضای هیات مدیره و حسابرس باید سهامدارعمده و سازمان بورس نیز بررسی‌های لازم را انجام دهند سپس مجمع افزایش سرمایه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه احتمالا این مجمع همراه با مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت برگزار می شود، گفت: افزایش سرمایه 200 میلیارد تومانی از محل مطالبات و آورده‌های نقدی سهامداران در دستور کار شرکت قرار دارد.

نادی قمی در خصوص اهداف ورود تامین سرمایه نوین به بازار سرمایه نیز گفت: ورود یک شرکت به بورس موجبات آزادسازی بخشی از سهام سهامداران، ایجاد شفافیت در وضعیت عملیاتی شرکت و ایجاد انگیزه برای ورود دیگر شرکت‌ها به این بازار را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به جذاب بودن سهام تامین سرمایه نوین، گفت: برآورد می‌شود که ورود این سهم به بازار سرمایه زمینه‌ای را برای ورود نقدینگی جدید به این بازار فراهم کند.

مدیرعامل تامین سرمایه نوین خاطرنشان کرد: افرادی که در بورس سرمایه‌گذاری می کنند درصورت کسب سود پول خود را از این بازار خارج نمی‌کنند امیدوارم که عرضه سهام این شرکت نیز چنین پیامدی را برای بازار به همراه داشته باشد.

نادی قمی با اشاره به مشکلات ایجاد شده در عرضه اولیه لوتوس نیز گفت: سهامداران نوین نسبت به سهام این شرکت چشم انداز مثبتی خواهند داشت و سهام خودرا در قیمت تعیین شده عرضه نخواهند کرد بنابراین سهامداران خرد نگرانی‌ای از بابت عرضه دیگر سهامداران و ایجاد نوسان شدید در قیمت سهام نخواهند داشت.

هاشم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
سلام
قبل ازعرضه لوتوس عرضه هابرای سهامداران ارزش ورودداشت .
امااکنون بدلایل مختلف ازجمله عدم صعودسهمهای باارزش وحتی ریزش انهاراه رابرای سودچندرغاز انهم باریزش ناگهانی مسدودمیکند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: