کد خبر : ۱۸۸۲۲۳
رشد سودآوری این شرکت لیزینگ در سال جاری؛
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
درآمدهای عملیاتی شرکت با توجه به انعقاد قراردادهای جدید در سال 1397، رشد قابل ملاحظه ای داشته است و به 143 میلیارد ریال رسیده است.

رشد 65 درصدی سود خالص «ولغدر» در سال 1397

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس صورت‌های مالی 12 ماهه حسابرسی نشده منتهی به پایان آذر ماه سال 1397، شرکت لیزینگ غدیر موفق به کسب سود خالص 140 میلیارد و 790 میلیون ریالی شده که نسبت به سال قبل از آن، رشد قابل توجه 65درصدی را نشان می‌دهد.

درآمدهای عملیاتی شرکت با توجه به انعقاد قراردادهای جدید در سال 1397، رشد قابل ملاحظه‌ای داشته و به 143 میلیارد ریال رسیده است.

این در حالی است که رقم مشابه سال قبل برای قراردادهای لیزینگ شرکت، مبلغی کمتر از 24 میلیارد ریال بوده که این موضوع را می‌توان عامل اصلی رشد سودآوری شرکت در سال 1397 عنوان کرد.

رشد 65 درصدی سود خالص «ولغدر» در سال 1397***کدال***

با این حال، شاهد اعمال مبلغی بیش از 90 میلیارد ریال به عنوان هزینه مطالبات مشکوک الوصول می‌باشیم که در سال قبل، هزینه ای از این بابت شناسایی نشده بود که این موضوع منجر به کمرنگ شدن اثرات رشد بیش از 5 برابری درآمدهای لیزینگ شرکت در سودآوری آن شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: