تعداد بازدید : ۶۰۳
کد خبر : ۱۸۸۲۷۹
گزارش خوداظهاری درباره خودروها صورت گرفت؛
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
نماینده مردم بندرعباس گفت: گزارش خوداظهاری درباره 329 دستگاه خودرو به گمرک شهید رجایی صورت گرفته است در حالی که 337 خودروها موجود در انبارهای این گمرک تاکنون خوداظهاری نکرده‌اند بنابراین در مجموع در این گمرک 666 خودرو بلاتکلیف وجود دارد.

وجود 666 خودرو بلاتکلیف در گمرک

به گزارش بورس نیوز، احمد مرادی با اشاره به وضعیت خودروهای بلاتکلیف موجود در گمرک‌های شهید باهنر، رجایی و بندر لنگه، گفت: گزارش خوداظهاری درباره 329 دستگاه خودرو به گمرک شهید رجایی صورت گرفته است در حالی که 337 خودروها موجود در انبارهای این گمرک تاکنون خوداظهاری نکرده‌اند بنابراین در مجموع در این گمرک 666 خودرو بلاتکلیف وجود دارد.

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت افزود: هچنین گزارش خوداظهاری درباره 958 دستگاه خودرو در گمرک شهید باهنر محقق شده اما 2102 خودرو نیز تاکنون به گمرک اظهار نشده‌اند، در بندر لنگه نیز 190 خودرو خوداظهاری شده و42 دستگاه خودرو در انبارهای این گمرک تاکنون خوداظهاری نکرده اند.

وی اظهار کرد: در مجوع 1477 خودرو در بندرهای شهید رجایی، باهنر و بندر لنگه به گمرک اظهار شده و 2481 خودرو تاکنون به گمرک اظهار نشده است که در مجموع 3958 خودرو در این گمرک‌ها بلاتکلیف مانده اند و باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

وی با بیان اینکه 152 دستگاه خودرو از محل 12 فقره اظهارنامه به جهت عدم تائید مجوز ثبت سفارش در کمرگ شهید باهنر رسوب شده و پیگیری قضایی نیاز دارد، خاطرنشان کرد: 424 دستگاه خودرو در این گمرک به دستور مرجع قضایی توقیف و به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی فرستاده شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: تمامی خودروها در مهلت قانونی، به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام شده اما به علت ممنوعیت ترخیص خودرو سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی، کالا را خارج نکرده است.

وی با بیان اینکه صاحبان خودروهای خوداظهاری در گمرک بندر شهید باهنر، برخی از نمایندگی های مختلف هستند و تعدادی کمی نیز براساس بخش نامه 19 افراد شخصی هستند، یادآور شد: در گمرک بندر لنگه اکثر صاحبان خودروها افراد مختلف و غیر نمایندگی هستند.

نماینده مردم بندر عباس در مجلس دهم گفت: اکثر خودروهای خوداظهار در گمرک شهید باهنر از ارز دولتی استفاده کرده‌اند، اما در گمرک بندر لنگه 99 درصد ورود کالا بدون انتقال ارز صورت گرفته است؛ همچنین درخصوص خودروهای اظهار نشده گمرک، هیچ‌گونه اطلاعاتی از منشا ارز در اختیار نیست.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: