تعداد بازدید : ۶۱۱
کد خبر : ۱۸۸۳۶۵
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: توزیع گوشت قرمز در شان مردم ایران نیست و موجب سوءاستفاده دشمنان و منافقان می‌شود.

توزیع گوشت قرمز در شان مردم ایران نیست

به گزارش بورس نیوز، سیدجواد ساداتی‌نژاد با اشاره به صف‌های طویل ایجاد شده برای خرید گوشت قرمز، گفت: این صف‌های طولانی برای تهیه گوشت قرمز در شان مردم نیست و نیاز به مدیریت دارند، در حالی که فروشگاه‌های معتبر و بزرگ می‌توانند عرضه مواد پروتئینی را بر عهده بگیرند لذا اگر نظارت افزایش یابد می‌توان توزیع را بدون ایجاد مشکلی گسترده‌تر کرد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در خانه ملت با انتقاد از عدم توزیع عادلانه گوشت در استان‌ها، ادامه داد: این عدم توازن در توزیع گوشت سبب ایجاد صف‌های طولانی شده است.

وی با تاکید بر اینکه وضع کنونی اقتصاد کشور و به دنبال آن توزیع گوشت قرمز در شان مردم ایران نیست و موجب سوءاستفاده دشمنان و منافقان می‌شود، پیشنهاد داد: از فروشگاه‌های محلی کمک گرفته شود چراکه این اقدام گسترده شدن توزیع و کاهش حجم صف‌ها را به دنبال دارد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه به تازگی خرید گوشت داشته و قیمت هر کیلو گوشت قرمز در شهر کاشان به 95 تا 97 هزار تومان رسیده است، اظهار کرد: کیفیت گوشت خریداری شده نیز باوجود قیمت بالای آن کاملا معمولی بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین با انتقاد از عدم مقابله موثر با قاچاق دام ماده و همچنینعملکرد ضعیف ستاد تنظیم بازار گوشت قرمز و مرغ، این لجام‌گسیختگی قیمت‌ها را حاصل بی‌تدبیری و بی‌مسئولیتی مدیران دانست.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس با اعتقاد به اینکه شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که مردمانش در 40 سالگی انقلاب در صف گوشت منجمد بایستند لذا اداره کشور نیازمند یک الگوی کارآمد است، اضافه کرد: گوشت وارداتی باید به‌صورت هدفمند توزیع شود تا به‌دلیل واسطه‌گری از مسیر خود خارج نشده و به دست مصرف‌کننده واقعی برسد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: